Portal_background_image

استاندار: ملاقات هاي مردمي فرصتي براي ارزيابي عملكرد دستگاه ها است

آقازاده استاندار مرکزی در نشست ملاقات مردمی، گفت: ملاقات های مردمی فرصتی برای تزریق امید و انگیزه در جامعه و ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: دیدار چهره به چهره با مردم، ضمن آشنایی هر چه بیشتر مسئولان با مشکلات جامعه، زمینه ساز شفاف تر شدن عملکرد دستگاه های اجرایی نیز می شود. 

وی ادامه داد: گفت و گوی مستقیم با مردم رویکرد اصلی مجموعه مدیریت ارشد استان مرکزی است و همه مسئولان و مدیران اجرایی باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند. 

استاندار مرکزی بیان کرد: شنیدن مشکلات و درد دل های مردم از طریق ملاقات عمومی سبب ایجاد روحیه امید و سرزندگی در جامعه می شود و روند خدمتگذاری مسئولان را نیز تسهیل می کند. 

وی در ادامه سخنان خود در خصوص حل مشکلات بیمارستان خصوصی سینای اراک نیز گفت: این مرکز درمانی به عنوان یکی از بیمارستان های مجهز غرب کشور مشکلات و چالش های بسیاری دارد که باید این از سوی مسئولان رسیدگی شود. 

آقازاده افزود: حداکثر تا 10 روز دیگر باید نشستی با حضور هیات مدیره بیمارستان سینا، مسئولان و مدیران دستگاه مسئول و مقامات ارشد کشوری سازمان تامین اجتماعی در محل این بیمارستان برگزار شود و مشکلات از سوی مقامات کشوری دنبال شود. 

وی گفت: علاوه بر خدمات رسانی مطلوب بیمارستان سینا، اکنون بیش از 500 نفر در این مرکز درمانی اشتغال دارند و باید هرچه زودتر مشکلات این بیمارستان مرتفع شود. 

استاندار مرکزی اشتغال را بیشترین فراوانی مراجعان ملاقات عمومی عنوان کرد و گفت: تلاش برای رفع معضل بیکاری و افزایش نرخ اشتغال در اولویت برنامه های دولت است. 

گفتنی است 18 مراجعه کننده در نشست ملاقات مردمی امروز استاندار مرکزی مشکلات و مطالبات خود را دربخش های مختلف اشتغال، درمان و کشاورزی درمیان گذاشتند که در جهت رفع این مشکلات دستوراتی از سوی استاندار مرکزی صارد شد. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها