Portal_background_image

استاندار: ملاقات هاي مردمي فرصتي براي آشنايي بيشتر با مشكلات جامعه است

آقازاده استاندار مرکزی در حاشیه ملاقات مردمی با تعدادی از شهروندان استان ،گفت: ملاقات های مردمی فرصتی برای آشنایی هر چه بیشتر با مشکلات جامعه است و مسئولان باید نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: ملاقات های مردمی علاوه بر حل مشکلات مردم، انگیزه و امید را در جامعه افزایش می دهد و باید در تمام دستگاه های اجرایی دیدار چهره به چهره با مردم جریان داشته باشد. 

وی ادامه داد: در ملاقات های مردمی تلاش می شود در چارچوب قانون و در حد توان و امکانات دستگاه ها، مشکلات مراجعه کنندگان رفع و به درخواست های آنان پاسخ مناسب داده شود. 

استاندار مرکزی بیان کرد: مسئولان در قبال مسئولیتی که دارند باید به مردم خدمت کنند و حضور فعالانه مدیران اجرایی در بین مردم می تواند به حل مشکلات و دغدغه های آنها کمک شایانی داشته باشد.

آقازاده اظهار داشت: مشکلات مردم که در این نشست ها مطرح می شود بیشتر در زمینه تولید، سرمایه گذاری، مسائل معیشتی، اشتغال و ناهماهنگی ها در اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی است. 

وی بیان کرد: مشکل اشتغال با حمایت همه جانبه از بخش خصوصی، تولید و صنعت محقق می شود که این مهم در دستور کار خانواده دولت در استان قرار دارد. 

استاندار مرکزی بیان کرد: ناهماهنگی بین بخش دولتی و بخش خصوصی در اجرای طرح های اقتصادی و عمرانی نیز مشکلاتی هستند که با پیگیری های دستگاه های مختلف قابل هستند. 

گفتنی است 16 مراجعه کننده در نشست ملاقات مردمی امروز استاندار مرکزی مشکلات و مطالبات خود را دربخش های مختلف اشتغال، سرمایه گذاری، مشکلات با دستگاه های اجرایی درمیان گذاشتند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها