Portal_background_image

استاندار: ملاقات هاي مردمي روند خدمت رساني را تسهيل مي كند

آقازاده استاندار مرکزی در نشست ملاقات مردمی، گفت: ارتباط مستقیم از طریق ملاقات های مردمی با اقشار مختلف مردم، روند خدمت رسانی را تسهیل می کند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:  ملاقات های مردمی فرصتی برای تزریق امید و انگیزه در جامعه و ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی است. 

وی ادامه داد: بسیاری از مردم ممکن است در حالت عادی فرصت دیدار با استاندار و یا هر مسئول اجرایی را نداشته باشند بنابراین با استفاده از ملاقات های مردمی می توان از مشکلات و خواسته های اقشار مختلف مردم آگاه شد. 

استاندار مرکزی اظهار داشت: دیدار چهره به چهره با مردم، ضمن آشنایی هر چه بیشتر مسئولان با مشکلات جامعه، زمینه ساز شفاف تر شدن عملکرد دستگاه های اجرایی نیز می شود. 

آقازاده بیان کرد: به تمام مدیران و مسئولان اجرایی استان توصیه شده است که به ملاقات های عمومی با مردم توجه ویژه داشته باشند و از تلاش برای حل مشکلات مردم دریغ نکنند. 

در این ملاقات ها که در محل استانداری برگزار شد، 14 نفر از شهروندان استان مرکزی در دیدار چهره به چهره با سید«علی آقازاده» استاندار مرکزی به بیان مسائل و مشکلات به خود پرداختند. 

گفتنی است استاندار مرکزی در این ملاقات ها با توجه به درخواست های مردمی دستورات لازم را برای پیگیری امور و حل مشکلات مردم صادر کرد. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها