Portal_background_image

ملاقات مردمي استاندار در راستاي حل مشكلات شهروندان برگزار شد

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست ملاقات مردمی که در محل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری برگزار شد، مشکلات9 نفر از شهروندان را مورد بررسی قرار داد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: ایثارگران و خانواده شهدا سرمایه های ارزشمند کشور هستند که خدمات ارزنده آن ها به نظام با هیچ بیانی قابل ارائه نیست.

وی اضافه کرد: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی وظیفه دارند رسیدگی به تنگناهای خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را سرلوحه امور خود قرار دهند. 

استاندار مرکزی با بیان اینکه ملاقات مردمی و ارتباط مستقیم با مردم روند خدمتگزاری را تسهیل می کند، بیان کرد: مشکلاتی که در ملاقات های عمومی از سوی افراد مطرح می شود مشکلات بخش عمده ای از جامعه محسوب می شود، بنابراین از این راه می توان مشکلات جامعه را تشخیص و نسبت به حل آنها برنامه های کاربردی تدوین کرد. 

زمانی قمی بیان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی وظیفه دارند، ملاقات های عمومی و ارتباط مستقیم با مردم را بیشتر در دستور کار قرار دهند و از نزدیک حرف دل مردم و مشکلات جوانان را بشنوند. 

وی افزود: با وجود تنگناهای اقتصادی دولت، همه ظرفیت ها در راستای گسترش رفاه عمومی، ایجاد اشتغال با جذب سرمایه گذاری های خارجی و توسعه صنعتی با تزریق تسهیلات کم بهره در دستور کار قرار گرفته است که همه این موارد نوید بخش آینده ای روشن برای ملت و دولت ایران است. 

گفتنی است در این نشست چهار نفر از جانبازان و فرزندان شاهد استان و پنج نفر از اقشار مختلف مردم مشکلات خود را با استاندار استان مرکزی درمیان گذاشتند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها