Portal_background_image

معاون سياسي استاندار مركزي: مقاومت كليد پيروزي مردم و رزمندگان اسلام در جنگ تحميلي بود

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نشست هماهنگی برگزاری آیین سوم خرداد در استان ، گفت: مقاومت و ایستادگی کلید پیروزی مردم و رزمندگان اسلام در برابر دشمنان بود.

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی اظهار کرد: مقاومت و ایستادگی مردم در برابر دشمنان به رهبری امام خمینی (ره) یکی از مهمترین عوامل پیروزی رزمندگان اسلام و پیام هشت سال دفاع مقدس و فتح خرمشهر است که باید با برگزاری آیین های بزرگداشت، این پیام ها به نسل جوان جامعه منتقل شود.

وی با یادآوری جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران اسلامی ادامه داد: امروز نیز مقاومت و ایستادگی در برابر زیاده خواهی و توطئه های دشمنان رمز پیروزی در جنگ اقتصادی و دفاع از آزادی، عزت و عظمت کشور است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مردم ایران اسلامی با مقاومت در برابر دشمنان در دوران دفاع مقدس به پیروزی رسیدند و امروز نیز با مقاومت در برابر دشمنان مقابل زیاده خواهی ها و توطئه های آنان پیروز می شوند.

اکرمی خاطر نشان کرد: نیاز است در کنار برگزاری بزرگداشت روز آزادسازی خرمشهر به مفاهیم و ارزش های این روز توجه ویژه شده و این ارزش ها به جامعه و به خصوص نسل جوان منتقل شود.

وی ادامه داد: آیین بزرگداشت روز آزادسازی خرمشهر برای انتقال مفاهیم و ارزش های این روز به نسل جوان و دانش آموزان باید به گونه ای جذاب در مدارس استان مرکزی برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: تبلیغات محیطی آزاد سازی روز خرمشهر در شهرهای استان باید به صورت خلاقانه انجام شده و از انجام فعالیت های تکراری جلوگیری شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی نیز گفت: این استان 246 شهید والامقام را در عملیات بیت المقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

«مصطفی مشایخی» افزود: سی و هفتمین حماسه آزاد سازی خرمشهر با هدف ترویج فرهنگ ولایت مداری، مقاومت ملی و حفظ و نشر فرهنگ دفاع مقدس در استان مرکزی برگزار می شود.

وی ادامه داد: تبیین نقش ولایت فقیه و دفاع مقدس در جامعه و نهادینه کردن روحیه دفاع مقدس در بین افراد جامعه و نسل جوان از دیگر اهداف برگزاری این آیین است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها