Portal_background_image

با حكم وزير كشور؛ معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مركزي منصوب شد

وزیر کشور در حکمی مهدی زندیه وکیلی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی منصوب کرد.

در حکم وزیر کشور برای انتصاب مهدی زندیه وکیلی  آمده است:

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار مرکزی و تأئید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی منصوب می نمایم.

ایجاد هماهنگی در زمینه های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی های عمرانی و تعیین اولویت ها، نظارت بر اجرای طرح های عمرانی دستگاه های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران دستگاه ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

گفتنی است مهدي زنديه وكيلي داراي مدرك كارشناسي ارشد در رشته عمران مي باشد. وی در کارنامه خود مديركلی مسكن و شهرسازي استان مركزي،قائم مقام وزير و مديركل راه و شهرسازي استان هرمزگان،معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مركزي،معاون هماهنگي امور عمراني استانداري سمنان را دارا می باشد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها