Portal_background_image

معاون مدیر گازرسانی کشور:استان مرکزی با پوشش شبکه گاز 93 درصدی رتبه برتر کشور را به خود اختصاص داده است

معاون مدیرگازرسانی کشور در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی برگزار شد،گفت: استان مرکزی با پوشش شبکه گاز 93 درصدی در بخش های صنعتی، خانگی شهری و روستایی رتبه برتر کشور را در گازرسانی به خود اختصاص داده است.

غلامرضا مشایخی افزود: در سال جاری یکصد میلیارد دلار از محل تبصره 2 بند قاف بودجه قانون 93 برای گاز رسانی به روستاهای سخت گذر که امکان احداث خط لوله مسیر نیست اختصاص یافت.       

وی اضافه کرد: روستاهای مشمول برخورداری از این اعتبار بایستی جمعیتی بالای 20 خانوار داشته باشند و در نزدیکی خطوط گاز این روستاها باید ایستگاه فشرده سازی گاز ایجاد شود          
مهندس مشایخی گفت: با اجرای پروژه های نیمه تمام گاز رسانی روستایی تا پایان امسال پوشش گازرسانی این استان به 96 درصد می رسد.               
وی در ادامه گفت: نیروی انسانی ماهر و متخصص سرمایه اصلی سازمانها است و با توجه به رویکرد کارشناسی دولت تدبیر و امور در اجرای برنامه ها تقویت این حوزه در خدمات گاز ضروری است.       
معاون مدیر گاز رسانی کشور بیان کرد: یکی از شاخصه های سازمانهای موفق، نیروی انسانی است که هم اعتماد سازی و هم اعتماد ورزی داشته باشند.    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی نیز در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: شرکت گازاستان مرکزی از دستگاههای اجرایی برتر در بررسی و ارزیابی عملکرد شورای فنی استان است.   
 مهدی زندیه وکیلی افزود: مجموعه پرسنل این شرکت از افرادی توانمند، متخصص و کارآمد هستند که تبلور موفقیت آنان با کارایی فراهم شده است.            
در این آیین «جواد مهندس» به عنوان مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی معرفی و از مسوول قبل تقدیر شد.

 

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها