Portal_background_image

معاون سیاسی و امنیتی : حضور مردم در روز قدس فشار مضاعفی را بر اسراییل و حامیان وی ایجاد خواهد کرد.

ابوالقاسم نصراللهی افزود: پیام اعتراض ایران اسلامی مبنی بر اشغال فلسطین و رفتار جنایتکارانه اشغالگران صهیونیستی بواسطه راهپیمایی روز قدس به اقصی نقاط دنیا صادرشده است.

وی با تأکید بر تأثیرگذاری این انقلاب بر مردم دیگر کشورها بویژه کشورهای اسلامی افزود: بسیاری از کشورهای دنیا این راهپیمایی را برگزار می کنند و این حرکت در دنیا فراگیر شده است.

نصراللهی گفت: این راهپیمایی به مردم سراسر دنیا نشان می‌دهد که مردم در انقلاب اسلامی ایران تنها به فکر خود نبوده و نگران وضعیت و آينده تمامی ملت‌های مستضعف و مظلوم جهان هستند.

وی با اشاره به حرکت اخیر مردم مصر در اعتراض به رفتار ددمنشانه اسراییل در غزه و حمایت از مردم فلسطین تصریح کرد: این حرکات و رفتارهای اعتراض آمیز از نتایج و برکات راه‌پیمایی روز قدس و انتقال پیام آن در منطقه و دنیاست.

نصراللهی در ادامه با اشاره به اقدام مجدد اسراییل در کشتار وحشیانه مردم غزه طی روزهای اخیر گفت: اینگونه رفتارها در آستانه برگزاری راهپیمایی روز قدس، نشانگر ترس آنها از مردم آزادیخواه جهان است. کسی که می‌ترسد سعی می‌کند با اینگونه رفتارها خود را قوی نشان دهد ولی تظاهر به قدرت نمی‌تواند مردم را فریب داده و در میان مسلمانان هراس ایجاد کند.

وی اظهار کرد: این رژیم جنایتکار در شرایط کنونی از سویی با مشکلات عدیده داخلی روبرو بوده و از سوی دیگر با مردمی روبروست که از سیطره دیکتاتورها نجات یافته و با آزادی کامل اعتراض خود را نسبت به رفتارهای دردمنشانه این رژیم فریاد می‌زنند و وارد شدن آنها به صحنه، فشار را بر روی این رژیم غاصب بیشتر و بیشتر می‌کند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری در پایان، با اشاره به حضور همیشگی و پرشور مردم استان در این راه‌پیمایی خاطرنشان کرد: تمامی اقدامات لازم برای برگزاری پرشور این راه‌پیمایی در استان انجام گرفته و آمادگی لازم برای برپایی این حرکت بزرگ در استان وجود دارد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها