Portal_background_image

معاون سیاسی و امنیتی استاندار: بستر سازی برای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش امری ضروری است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: بستر سازی برای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش امری ضروری است.

بوالقاسم نصرالهی' روز یكشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مركزی كه در محل استانداري برگزار شد، افزود: این سند مهم در سال 85 در دستور كار قرار گرفت و امسال با حضور دكتر احمدی نژاد رونمایی شد.

وی بیان كرد: ظرفیتهای این استان باید برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به كار گرفته شود و در این راستا همه باید تلاش كنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ادامه داد: یكی از پایه های مهم برای استقرار این طرح، تحقیق و پژوهش است و باید به این مهم در كنار تعلیم و تربیت اهمیت ویژه ای داده شود.

مدیركل آموزش و پرورش استان مركزی نیز در این جلسه گفت: طی 150 سال گذشته آموزش و پرورش با تغییرات زیاد و متنوعی همراه بوده است اما در سایه تلاش های نظام مقدس جمهوری اسلامی، سند تحول بنیادین در دستور كار شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گرفت و پس از پنج سال این سند توسط رییس جمهوری رونمایی شد.

'سیف الله كریم زاده' افزود: یكی از اهداف مهم این سند، هوشمند سازی مدارس است كه این مهم در استان مركزی با جدیت آغاز شده و در دهه مبارك فجر، اولین مدرسه هوشمند این استان افتتاح شد.

وی بیان كرد: مقرر شده طی سال های 90 و 91، یكهزار و 500 مدرسه این استان هوشمند سازی شود و امید است در این راستا دستگاه های اجرایی استان همكاری خوبی با این نهاد داشته باشند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها