Portal_background_image

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: موج تنفر از استکبار جهانی در نقاط مختلف دنیا ، روز به روز در حال افزایش است

 ‘ابوالقاسم نصرالهی’ روز شنبه در مراسم زنگ نفی سلطه و مبارزه جهانی با آمریکا در مدرسه راهنمایی دخترانه کوثر اراک افزود: امروز شاهد فریاد ۹۹ درصدی مردم آمریکا و اروپا برعلیه استکبار جهانی هستیم و موج بیداری اسلامی در حال گسترش است

وی بیان کرد: روز گذشته در راهپیمایی ۱۳ آبان، دانش آموزان و سایر اقشار مردم با حضور گسترده در این راهپیمایی، برگ زرین دیگری به افتخارات خود اضافه کردند و بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند.
رییس آموزش و پرورش ناحیه یک اراک نیز در این مراسم گفت: استکبار جهانی یک بار دیگر چهره پلید خود را نشان داد و مسوولان پست آن آشکارا اعلام کرده اند که باید دست به ترور مسوولان سپاه پاسداران ایران بزنند.
‘ابوالفضل هاشمی’ افزود: دانش آموزان و سایر اقشار امروز کوبنده تر و منسجم تر از قبل فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهند و آمریکا بداند که هیچ غلطی نمی تواند بکند.
وی بیان کرد: به برکت انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی در حال افزایش است و جنبش وال استریت علیه استکبار جهانی نیز بسیار فراگیر شده است.
دراین مراسم در حالی که دانش آموزان با مشتهای کوبنده فریاد مرگ بر آمریکا سر می دادند، زنگ نفی سلطه و مبارزه جهانی با آمریکا توسط یکی از اعضای خانواده های شهدای اراک نواخته شد


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها