Portal_background_image

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی : روابط عمومی باید به ماهیت و محتوای اطلاع رسانی توجه کند

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مرکزی ؛ معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان گفت : روابط عمومی باید به ماهیت و محتوای اطلاع رسانی خود توجه کند . چرا که مهم ترین شاخصه ارزیابی اطلاع رسانی صحیح ، محتوای اطلاع رسانی است .

نصراللهی در جلسه هم اندیشی روابط عمومی های سازمان های استان مرکزی با بیان این که امروز ، عصر ارتباطات و اطلاعات است ، اظهارداشت : تلاش دست اندرکاران روابط عمومی به قدری است که می توان پیشرفت علم روابط عمومی را همگام با علوم پیشرفته متصور شد .
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی با اظهار تاسف از این که هنوز هم در برخی سازمان ها از روال سنتی اطلاع رسانی استفاده می شود تصریح کرد : البته آن چه امروزه غلبه دارد ، اطلاع رسانی به شیوه جدید است وی ادامه داد : متاسفانه علی رغم برگزاری همایش ها و کنفرانس های مختلف هنوز هم برخی از روابط عمومی ها در ابتدای راه قرار دارند و آن ماهیت ویژه روابط عمومی را پیدا نکرده اند .
وی به روز نبودن اخبار برخی سایت های سازمان های دولتی را به عنوان نمونه ای از این نقیصه عنوان و خاطر نشان کرد: روابط عمومی می بایست آن چنان بنگاه اطلاعاتی قوی داشته باشد که کسی فرصت حاشیه پردازی نداشته باشد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی : در بخش دوم سخنان خود ، ضمن تاکید بر نزدیک بودن ایام ا... دهه فجر گفت: دهه فجر نموداری از تجلی آیات الهی بود و انقلاب اسلامی با عنایات خداوند روز به روز جلوه های ملی و فراملی خود را در عرصه جهانی به نمایش می گذارند .
وی با بیان این که احدی نمی تواند جلوه های ویژه انقلاب اسلامی در دنیا را منکر شود تصریح کرد : امروز می توانیم با اطلاع رسانی صحیح حضور مردم را وسعت دهیم .
در ادامه رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مرکزی ضمن تقدیر از استاندارمرکزی به واسطه نگاه ویژه و حمایت های راهگشای ایشان نسبت به روابط عمومی ها گفت : اجتناب از اطلاع رسانی پراکنده ؛ انجام کیفی برنامه ها و ارائه آمار وگزارش های دقیق از وظایف روابط عمومی ها است . وی در ادامه به ارائه چند پیشنهاد به منظور ایام ا...دهه فجر توسط سازمان ها پرداخت که از اهم آن ها می توان به فراهم سازی زمینه فعالیت و حضور موثر نهادهاو وزارت خانه ها در امر برگزاری ایام الله دهه مبارک فجر در سازمان ذیربط .ارائه و تدوین دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف از طریق برگزاری نمایشگاه و انتشار کارنامه عملکرد دوایر به منظور افزایش آگاهی عمومی و ایجاد امید نسبت به آینده انقلاب و نمایش میزان کارآمدی نظام مقدس جمهور اسلامی و ... اشاره کرد .
1- گفتنی است در پایان جلسه هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان انتخاب شدند .
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها