Portal_background_image

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی : آیتم های ارزیابی جهت تعیین روابط عمومی های نمونه بررسی شود

نصرالهی در چهارمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان بحث هدفمند کردن یارانه ها را یکی از مباحث مهم و اصلی سال عنوان و  تاکید بر همکاری صدا و سیما و دستگاههای اجرایی نمود .

رئیس شورای اطلاع رسانی استان در ادامه افزود : با بررسی آیتم های ارزیابی جهت انتخاب روابط عمومی نمونه و اهدای تقدیر نامه در شورای اداری که یک شورای رسمی می باشد از روابط عمومی های فعال تقدیر بعمل آید .

در ادامه گودرزی پس از قرائت پیشنهادات و اقدامات شهرداریها و همچنین اعضای شورای اطلاع رسانی به شرح اقدامات روابط عمومی استانداری پرداخت .

دبیر شورای اطلاع رسانی در این رابطه اشاره نمود : روابط عمومی استانداری به تغییر پورتال استانداری در یکماهه اخیر به صورت کلی ، بروز رسانی تصاویر مدیران استانداری در سایت با توجه به تغییرات چارت جدید استانداری و همچنین فعال کردن لینکهای پیش بینی شده در سایت اصلی جهت
جراید –روزنامه ها و ... ، ایجاد سامانه پیام کوتاه با قابلیتهای ویژه ، ارسال کلیه اخبار استان با حضور استاندار و معاونین استانداری ، ارسال پیامک به صورت خودکار به مناسبتهای مختلف برای مدیران استان
را مطرح نمود .

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت در جهت تعامل و بروز رسانی این سایت با سایتهای زیر مجموعه که فرمانداریهای تابعه می باشد و ارزیابی عملکرد آنها و رفع مشکلات آنها با قابلیت دریافت نظرات مدیران در سایت از دیگر اقدامات روابط عمومی می باشد .


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها