Portal_background_image

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مركزی: روز ملی فناوری هسته ای نماد خودباوری و توانمندی علمی كشور است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مركزی گفت: 20 فروردین ماه روز ملی فناوری هسته ای نماد خودباوری و نشانگر سطح توانمندی علمی كشور است. 

'ابوالقاسم نصرالهی' عصر شنبه در آستانه روز ملی فناوری هسته ای در گفت و گو با ایرنا افزود: روز ملی فناوری هسته ای، روز بزرگ استقلال ایران در زمینه های مختلف است كه باید به صورت فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

وی بیان كرد: با وجود كار شكنی و مانع تراشی های استكبار جهانی، صهیونیزم بین الملل و نظام سلطه برای ناكام كردن ایران برای دستیابی به فناوری هسته ای صلح آمیز، ملت ایران اسلامی با هدایت های داهیانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، حركت شجاعانه دولت و پشتیبانی مردم به حق مسلم خویش دست یافت.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مركزی تاكید كرد: استفاده صلح آمیز از فناوری هسته ای در ایران اسلامی مطالبه ای ملی است و ملت ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره در این مدت بر رسیدن به حق خود در استفاده از این فناوری نوین ایستادگی كرده اند.

نصرالهی بیان كرد: به بركت انقلاب اسلامی ایران و با توجه به منویات مقام معظم رهبری در جنبش علمی، روحیه خودباوری و اعتماد به نفس، خوداندیشی و شهامت نه تنها در بعدهای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی كشور بلكه در عرصه های علمی و دانشگاهی نیز تجلی و بروز یافت و بستر لازم را برای ملت بزرگ ایران برای تكیه بر استعدادهای ملی فراهم شد.

وی ادامه داد: ترور دانشمندان هسته ای ایران اسلامی بیانگر آن است كه دشمنان انقلاب اسلامی از موفقیت و رشد علمی كشور در این دانش نوین در هراس بوده و هستند و با استفاده از شیوه های غیر انسانی قصد ضربه زدن به ملت را دارند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مركزی تصریح كرد: ایران اسلامی با محوریت ولایت فقیه در حركت بر مسیر بومی كردن دانش های نوین به خصوص فناوری هسته ای مصمم است و حركت های مذبوحانه دشمن محكوم به شكست است.

نصرالهی یادآور شد: مردم قدردان ایران اسلامی هیچ گاه افتخار آفرینان عرصه فناوری هسته ای كشور را فراموش نخواهند كرد و برگزاری مراسم جشن و بزرگداشت این روز تاریخ ساز این مهم را ثابت می كند.
 

 


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها