Portal_background_image

معاون سیاسی و امنیتی استانداری:اطلاع رسانی از خدمات دولت موجب تقویت روحیه امیدواری درمردم می شود

معاون سیاسی و امنیتی استانداری و رییس شورای اطلاع رسانی گفت: اطلاع رسانی از خدمات دولت موجب تقویت روحیه امیدواری در مردم می شود.

'ابوالقاسم نصرالهی' عصر چهارشنبه در نشست اعضای شورای اطلاع رسانی استان مركزی با محوریت بررسی پایگاه های اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی در اراك افزود: با اطلاع رسانی دقیق، هدفمند و اثرگذار می توان تبلیغات سوء دشمنان، علیه انقلاب اسلامی را خنثی كرد.

وی تاكید كرد: همچنین اطلاع رسانی گسترده و مهندسی افكار عمومی برای دست یابی به اهداف دولت الكترونیك نیزامری ضروری و لازم است كه در این راستا مدیران، باید بخش روابط عمومی دستگاهها را بیش از پیش تقویت كنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری افزود: جایگاه روابط عمومی در دستگاههای اجرایی از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین در این زمینه باید از نیروهای كارشناس و مجرب استفاده شود.

نصرالهی اضافه كرد: با توجه به برگزاری برنامه های دهه مبارك فجر و نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اهمیت اطلاع رسانی و تبلیغات هدفمند و گسترده از خدمات انقلاب اسلامی، جایگاه ویژه ای دارد.

رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مركزی نیز در ادامه این نشست گزارشی از بررسی پایگاههای اینترنتی دستگاه های اجرایی استان ارائه كرد.

'شاهین فرشاد' افزود: 88 سایت دستگاه های اجرایی استان به لحاظ طراحی، گرافیك، عكس، محتوا، خبر، دسترسی آسان و لینك های همراه، در شهریور ماه امسال در زمان های مختلف مورد بررسی قرار گرفتند.

وی تاكید كرد: نتایج بررسی های انجام شده از سایت های دستگاه های اجرایی بیانگر آن است كه باید برای تحول در این بخش برنامه ریزی جدی انجام شود.

وی اضافه كرد: امروز در دنیا خدمات دولت ها با استفاده از فناوری های نوین به مرم ارائه می شود كه برای تحقق این مهم در استان مركزی باید تلاش كرد.

فرشاد خاطر نشان كرد: روابط عمومی ها بازوان توانمند مدیران دستگاه ها هستند و می توانند در زمینه اطلاع رسانی مطلوب تر و فعال شدن سازنده و اثرگذار سایت های اینترنتی نقش خود را به خوبی انجام دهند.

وی اظهار كرد: روابط عمومی دستگاه های مختلف استان می توانند در طراحی سایت و ارائه خدمات به كاربران از سایت های وزارت خانه ها و سازمان های مركزی الگو برداری كنند.

رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مركزی یادآور شد: روابط عمومی ها نقش ارتباطی اثرگذاری بین دستگاه و مردم دارند كه در دنیای كنونی یكی از ابزارهای كاربردی در این عرصه استفاده از فضای مجازی و سایبری است.

رییس روابط عمومی و امور بین الملل و دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری نیز گفت: باید برای اهمیت اطلاع رسانی و تبیین جایگاه روابط عمومی نشست ویژه ای برای مدیران استان تشكیل شود تا سایت های اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی متحول شوند.

'كیوان گودرزی راد' افزود: با توجه به برگزاری برنامه های دهه مبارك فجر و نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، نقش روابط عمومی ها در این مناسبت ها باید برجسته تر شود.

در این نشست درباره راه اندازی تلویزیون شهری شورای اطلاع رسانی، تخصیص دو در هزار بودجه دستگاه ها به روابط عمومی ها و تهیه گزارش مستند تلویزیونی از اقدامات دولت های نهم و دهم در استان مركزی بحث و تبادل نظر شد.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها