Portal_background_image

معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی: حل مشکلات اجتماعی نیازمند مشارکت مردم است

معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی بر ضرورت مشارکت مردم در حل مشکلات اجتماعی تاکید کرد.

ابوالقاسم نصراللهی پیش از ظهر امروز در همایش فرهنگ‌یاران ترافیک اظهار داشت: بدون شک تا زمانی که مشارکت مردم نباشد، هیچ دستگاهی نخواهد توانست به تنهایی به موفقیت دست یابد و می‌توان گفت مشارکت مردم لازمه موفقیت اجرای هر طرح و پژوهشی است.
وی تصریح کرد: یکی از بخش‌هایی که بیش از سایر بخش‌ها به مشارکت مردم در حل مشکلات نیازمند است، بخش ترافیک و حمل و نقل است که مردم باید مشارکت خود را با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، احترام به حقوق شهروندی و... در این بخش افزایش دهند.
معاون سیاسی‌ امنیتی‌ استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه همکاری مردم با پلیس در کاهش و حل بسیاری از مشکلات ترافیکی نقش موثری ایفا می‌کند، ادامه داد: هرچه همکاری مردم در رعایت قوانین ترافیکی بیشتر باشد به همان اندازه مشکلات از بین خواهد رفت و مردم شاهد ترافیکی روان در شهر خواهند بود.
نصراللهی با بیان اینکه فرهنگیان در زمینه نهادینه کردن فرهنگ‌ ترافیکی رسالت بسیار سنگینی بر عهده دارند، گفت: فرهنگیان با آگاهی بخشی می‌توانند فرهنگ ترافیکی را در جامعه نهادینه ساخته و زمینه مناسب برای مشارکت شهروندان را فراهم سازند.
سیف‌الله کریم‌زاده مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی نیز گفت: طرح فرهنگ‌یاران ترافیک همچون طرح همیاران پلیس و پلیس یاران جوان از طرح‌های بسیار موفق در راستای کاهش حوادث ترافیکی است که اجرای آن از دو سال گذشته آغاز شده است.
گفتنی است در این همایش حکم فرهنگ یاران ترافیک به 200 نفر از فرهنگیان استان مرکزی اهدا شد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها