Portal_background_image

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی: قانو نگرایی و تأمین امنیت مهمترین اولویت فرمانداران می باشد

شکراله حسن بیگی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان اراک، گفت: قانو نگرایی و تأمین امنیت مهمترین اولویت فرمانداران می باشد.

معاون استاندار افزود: برقراری امنیت در سایه تعامل دستگاه های نظارتی و امنیتی ممکن می شود و فرمانداری ها باید در این راستا تلاش مضاعفی داشته باشند.  

وی با تاکید بر قانون گرایی، گفت: تاکید دولت تدبیر و امید بر شناخت و اجرای درست قانون است که فرمانداران و مدیران  باید به این امر توجه ویژه ای نمایند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار کرد: جذب سرمایه گذار از اولویت های مهم کاری در استان مرکزی است که مدیران دولتی باید زمینه حضور و فعالیت آنها را در استان فراهم نمایند .       
حسن بیگی عنوان کرد: رشد اقتصادی کشور هم اینک منفی دو درصد است که با همت مضاعف، فرصت سازی مناسب و رونق سرمایه گذاری می توانیم به نرخ رشد اقتصادی مثبت هشت درصد برسیم.

وی با اشاره به اینکه فرمانداری اراک عالیترین مرجع تصمیم سازی در توسعه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی مرکز استان مرکزی است، عنوان کرد: این فرمانداری با بهره گیری مناسب از ظرفیتهای استان باید در جهت رفع کاستیها و رسیدن به رشد و شکوفائی قدم بردارد.  

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خاطر نشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی برخاسته از خون شهدا و همراهی و بیداری مردم ولایتمدار و انقلابی است و مسئولان وظیفه دارند با حسن خلق، خوشرویی و صبر در پاسخگویی به مطالبات مردم و تکریم ارباب و رجوع بکوشند.   

گفتنی است در این مراسم حسین بختیاری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان اراک معرفی شد و با اهداء لوحی از مسلم پورقاسمیان تشکر و قدردانی گردید.        

 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها