Portal_background_image

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی: همه باید طوری عمل کنیم که رویه بومی گرایی در استان نهادینه شود

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار دلیجان، گفت: همه باید طوری عمل کنیم که رویه بومی گرایی در استان نهادینه شود تا بتوانيم مدیران بومي را داشته باشيم .

شکرا... حسن بيگي با اشاره به نامگذاري امسال به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي بيان کرد: این نامگذاري توسط مقام عظماي ولايت نشان می‌دهد که باید هرچه بیشتر كار كرد تا مشكلات مردم حل شود .

وی با بیان اینکه مسئولین باید برای رفع مشکلات مردم و جذب سرمايه‌گذار و سرمايه‌گذاران به شهرستان وقت بگذارند،اضافه کرد: ما باید سند چشم‌انداز توسعه كشور و از همه مهم‌تر سياست هاي كلي رهبري درخصوص اقتصاد مقاومتي را مد نظر قرار داده و در مسیر دستیابی به اهداف این سند تلاش کنیم.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداری مرکزی حرکت در این مسیر را تكليف شرعي و قانوني مسئولان دانست و افزود: تورم 32 درصدي براي نظام اسلامی زيبنده نيست.

حسن بیگی افزود: سرپرست جدید فرمانداری دلیجان از نيروهاي بومي است و امید است كه اعضاي شوراي تأمين و  اعضاي شوراي اداري همانگونه که  نهايت همکاری را با فرماندار سابق شهرستان دلیجان داشتند ایشان را را نيز كمك و ياري نمایند.

گفتنی است در پايان و بعد از اهداي حكم هادی فدايي بعنوان سرپرست فرمانداري شهرستان دليجان از زحمات محسن اكبري با اهداي لوح و هدايایی تقدير و تشكر شد  .

یادآور می گردد هادی فدايي 26 سال سابقه كار اجرايي در فرمانداري و همچنين 4 سال بعنوان معاون فرماندار را در کارنامه خود دارا می باشد و  از جانبازان انقلاب اسلامي و استاد دانشگاه آزاد و پيام نور دليجان است.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها