Portal_background_image

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی: تواضع و فروتنی در مقابل مردم از مهمترین اصول مدیریتی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی درنشست شورای اداری و آئین معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان شازند ، گفت: تواضع و فروتنی در مقابل مردم از مهمترین اصول مدیریتی است.

شکرا... حسن بیگی اظهار کرد: خدمت مناسب به مردم به عنوان ولی نعمتان جامعه راهی درست در ایفای مسئولیت است زیرا خدمت به مردم عبادت است و کوچک ترین غفلت در فرصت خدمتگزاری به مردم خیانت تلقی خواهد شد

 وی بیان کرد: بصیرت، حسن خلق، انتقادپذیری، صبوری و استقامت، روحیه جهادی و خدمت رسانی به مردم از ویژگی های مهم مسئولین نظام اسلامی است که همواره از سوی مدیران باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به ظرفیت  های قابل توجه شهرستان شازند از جمله کشاورزی و صنعت ، تصریح کرد:فرماندار این شهرستان می تواند با رسیدگی به مشکلات مردم خصوصاًروستاییان و مراوده سالم با مردم درصد بیکاری را در این شهرستان به حداقل برساند.

شکرا.. حسن بیگی تصریح کرد:  یکی از مهم ترین وظایف فرماندار در شهرستان شازند با توجه به شرایط این شهرستان تامین امنیت است.

 دراین جلسه مجید عسگری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان شازند معرفی شد و با اهدای لوحی از زحمات اصغر عالیخانی تقدیر بعمل آمد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها