Portal_background_image

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی: استاندار مرکزی و معاونین ایشان بیش از 20 بار در شهرستانهای محلات و دلیجان حضور یافته اند

شکراله حسن بیگی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری گفت: استاندار مرکزی و معاونین ایشان بیش از 20 بار در شهرستانهای محلات و دلیجان حضور یافته اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با توجه به سوال نماینده مردم شهرستانهای محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از مقام عالی وزارت درخصوص عدم توجه استاندار مرکزی به حوزه های انتخابیه محلات و دلیجان،  اظهار کرد: بررسی سفرهای شهرستانی استاندار مرکزی در طول مسئولیت ده ماهه انتصاب ایشان حکایت از تعدد این سفرها بویژه به حوزه انتخابیه محلات و دلیجان دارد.

وی بیان کرد: بنا به تاکید استاندار مرکزی، معاونین ایشان نیز به منظور پیگیری امور به کرات به این دو شهرستان سفر نموده اند.

حسن بیگی تامین آب شرب اهالی این دو منطقه را از دغدغه های استاندار مرکزی عنوان کرد و افزود: برای رفع این مشکل جلسات متعددی به ریاست استاندار مرکزی برگزار شد که در نهایت با تخصیص منابع، عملیات انتقال آب اجرایی و بصورت آزمایشی از 93/4/25 مورد بهره برداری قرار گرفت و خواسته دیرینه مردم محقق شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خاطر نشان کرد: ماموریتهای متعددی نیز توسط مدیران کل ستادی و کارشناسان در حوزه های مختلف اقتصادی، عمرانی، فنی و اجتماعی انجام و جلسات مختلفی در سایر زمینه ها در شهرستانهای محلات و دلیجان برگزار گردیده است.

یادآور می گردد جزئیات بازدید و حضور استاندار مرکزی  در شهرستانهای محلات و دلیجان به شرح ذیل می باشد:

شهرستان محلات

1.        افتتاح نمایشگاه سنگ ،معدن و صنایع وابسته در تاریخ 92/7/25.

2.    بازدید از پایانه گل و گیاه و برگزاری جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان و شورای اداری شهرستان در محل پژوهشکده گل و گیاه در تاریخ 92/8/9.

3.         حضور درجلسه شورای اداری شهرستان و شورای برنامه ریزی  و توسعه استان در تاریخ 92/8/11

4.    همراهی حضرت حجت الاسلام والمسلیمن شهیدی محلاتی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران در تاریخ 92/8/17.

5.        بازدید از جاذبه های گردشگری (آب گرم و سرچشمه ) در تاریخ 93/1/16.

6.         همراهی جناب آقای دکتر ربیعی وزیرمحترم تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در تاریخ 93/2/14.

7.         حضور جهت افتتاح پروژه های دهه فجر و شرکت در برنامه  ویدئو کنفراس افتتاحیه پروژه های روستایی سراسر کشور.

 

شهرستان دلیجان

1-   همراهی  حضرت حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی معاون محترم رئیس جمهور  و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در تاریخ 92/8/17.

2-   حضور در جلسه کارگروه اقتصادی شهرستان در تاریخ 93/4/3 و بررسی مشکلات 18 واحد تولیدی و بازدید از شرکت های باریچ اسانس ،الیاف ساینا،برف آبان، درنا مرغ، کشت و صنعت بهاریه و طرح آبرسانی روستایی چناران.

3-      حضور دربیمارستان امام صادق (ع) و تقدیر از خیرین در تاریخ 92/9/11.

4-      بازدید از مجتمع بلدرچین ققنوس و پایگاه امداد جاده ای و آموزشی هلال احمر در تاریخ 92/12/13.

5-      بازدید از مراکز تسهیلات سفر در تاریخ 9/1/3.

6-      بازدید از پستهای ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در تاریخ 93/1/12.

7-   بازدید از طرح نصب فیلتر پالایش آلایندگی کارخانه سیمان و حضور در مراسم  اداره کل محیط زیست در پارک جنگلی 15خرداد در تاریخ 93/3/18.

8-      بازید از واحدهای پرورش کبک و ملاقات با مردم جاسب به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی .

9-      بازدید از واحدهای صنعتی دلیجان به همراهی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی.

10-     بازدید از پروژه ساخت سیلوی 50 هزار تنی ذخیره گندم در تارخ 93/3/18.

11-شرکت درمراسم یادمان علامه عبدالهادی دلیجانی.

حضور معاونین استاندار در شهرستان های محلات و دلیجان به شرح ذیل می باشد:

1-   معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی به نمایندگی از استاندار جهت شرکت  در جلسه شورای اداری و کمیته برنامه ریزی شهرستان دلیجان.

2-      پیگیری مشکلات فرمانداری دلیجان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی .

3-    حضورمعاون توسعه مدیریت و منابع انسانی به نمایندگی استاندار جهت شرکت در مراسم تدفین پدر شهیدان  علی اکبری در شهرستان دلیجان.

4-    حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در مراسم شب هفت پدر شهیدان علی اکبری در شهرستان دلیجان.

      5-    برگزاری جلسه کارگروه اقتصادی در تاریخ 93/3/18 برای بررسی مشکلات اقتصادی و رسیدگی به مشکل 10واحد تولیدی مختلف شهرستان دلیجان.

6-   حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی برای شرکت در مراسم  راه اندازی مرکز پژوهش گل و گیاه و مرکز مطالعات ماهیان زینتی محلات و 2جلسه دیگر به نمایندگی از استاندار مرکزی

7-  حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در شهرستانهای دلیجان و محلات و بازدید از ستاد تسهیلات سفرو غار نخجیردر ایام نوروز.

8-  سفر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی به نمایندگی از استاندار مرکزی جهت شرکت درمراسم تقدیر از خادمین و خیرین قرآنی شهرستان محلات.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها