Portal_background_image

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری: فعالیت فرهنگی محور برنامه های شورای امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بعد از ظهر امروز در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز استانداری که به ریاست استاندار و در محل استانداری برگزار شد، گفت: فعالیت فرهنگی محور برنامه های شورای امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرد.

شکراله حسن بیگی در ادامه اظهار داشت: روش های برخوردی و تحکمی جواب نمی دهد و باید با روش های نرم و ایچابی، فرهنگ را در جامعه ایجاد و ارتقاء داد.

معاون سازمان ها و کارخانجات ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان، گفت: ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان نیز فعالیت های فرهنگی را محور قرار داده و کمتر وارد فعالیت های اجرایی می شود.

وی افزود: باید با کارکنان و مردم ارتباط مؤثر و خوب ایجاد کرد و با جلب اعتماد و اطمینان مردم امر به معروف و نهی از منکر نمود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با تأکید به فرمایشات امام محمد باقر(ع) در خصوص امر به معروف و نهی از منکر بالاخص اصلاح روابط بین مردم و ایجاد امنیت با روش امر به معروف و نهی از منکر، گفت: محور کار شورا باید فعالیت های فرهنگی خصوصاً استفاده از ظرفیت های موجود از جمله فضای مجازی باشد.

ایشان فعالیت های آموزشی را مهم دانست و بر برگزاری دوره های آموزشی تخصصی، علمی و دقیق برای کارکنان تأکید نمود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها