Portal_background_image

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری: سند راهبردی مبارزه با مواد مخدر مبنای کار دستگاههای اجرایی قرار گیرد

حسن بیگی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: سند راهبردی مبارزه با مواد مخدر مبنای کار دستگاه های اجرایی قرار  گیرد.

شکراله حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ضمن تشکر از اقدامات دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و مدیران و مسئولین ذی ربط، اظهار کرد: در راستای مبارزه با مواد مخدر باید کارهای منسجم تری صورت بگیرد و سند راهبردی مبارزه با مواد مخدر مبنای کار قرار داده شود.

وی بیان کرد: دستگاه های اجرایی استان باید نسبت به ارائه گزارش از تعداد جلسات برگزار شده در زمینه مبارزه با مواد مخدر، مصوبات آن و همچنین نحوه اجرای این مصوبات اقدام کنند و مشکلات و چالش ها را اعلام نمایند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تصریح کرد: در دستگاه های اجرایی باید یک کارشناس مسئول برای پیگیری امور مبارزه با مواد مخدر در نظر گرفته شود تا این امور را پیگیری نماید.

شکراله حسن بیگی بیان کرد: با توجه به تمام اقداماتی که در زمینه مبارزه با مواد مخدر صورت گرفته است ولی باید آسیب شناسی گردد چرا که دامن گیر تمام اقشار جامعه می باشد.

وی افزود: برای کاهش اعتیاد در جامعه باید همانطور که برای کاهش نرخ تورم و بیکاری تلاش می شود، تلاش کرد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری ادامه داد: ایجاد زمینه تفریح سالم در استان بخصوص برای دانشجویانی که از شهرهای دیگر به استان می آیند بسیار ضروری است زیرا کمبود این فضاها باعث می شود دانشجویان به سمت مواد مخدر روی بیاورند.

شکراله حسن بیگی عنوان کرد: سازمان های مردم نهاد می توانند در زمینه مبارزه با مواد مخدر اقدامات مؤثری داشته باشند و بصورت مشاور عمل کنند ولی باید به عملکرد این سازمان ها نیز نظارت شود.

وی خاطر نشان کرد: از آنجا که ما با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در زمینه ایجاد کارزار رسانه ای هم هدف هستیم لذا باید مورد پیگیری قرار گیرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها