Portal_background_image

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری بر توسعه زیرساخت های تولید و اشتغال در شهرستان تفرش تأکید کرد

حسن بیگی در آیین معارفه فرماندار جدید شهرستان تفرش، گفت: در شهرستان تفرش ضمن حفظ اشتغال و تولید موجود، برای توسعه زیرساخت های تولید و اشتغال تلاش مضاعف شود.

شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه دولت یازدهم جهت حمایت از صنایع و فعال سازی ظرفیت های راکد و توسعه آنها برنامه مدونی دارد، گفت: در شهرستان تفرش نیز باید ضمن حفظ اشتغال و تولید موجود برای توسعه زیرساخت های تولید و اشتغال تلاش مضاعف شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی، ابراز کرد: شهرستان تفرش از مناطق نخبه پرور و زیبا از منظر طبیعی و گردشگری است و نیاز است که قابلیت های این حوزه به درستی با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی بارور شود.

وی توضیح داد: این شهرستان با وجود بستر مناسب در توسعه زیرساخت های تولیدی، صنعتی و کشاورزی کمتر مورد توجه بوده و باید در تصمیم سازی های کلان استان بر اساس برنامه های آمایش سرزمین و استعدادهای منطقه ای بر قابلیت های این منطقه به صورت ویژه سرمایه گذاری شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در بخش دیگری از سخنانش، اجرای قانون در دستگاه های اجرایی، پیگیری اجرای منویات رهبری، پیگیری در جهت تحقق شعارها ، پیگیری مشکلات مردم، نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی، عدالت در رفتار و گفتار، بیان خدمات دولت برای مردم را از مهمترین توقعات استانداری از فرمانداران عنوان کرد.

در این آیین 'کریم حمیدوند' به عنوان فرماندار شهرستان تفرش معرفی و از خدمات 'بهروز اردلان راد ' فرماندار قبلی این شهرستان تقدیر شد.

'کریم حمیدوند' پیش از این معاونت فرمانداری شهرستان ملایر، مدیرکلی دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری سمنان و معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری کرج را بر عهده داشته است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها