Portal_background_image

معاون سياسي و امنيتي : داده های غربی در حوزه مدیریت اجتماعی برای جامعه اسلامی پاسخگو نیست.

ابوالقاسم نصراللهی روز سه شنبه در نشست کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی افزود: داده های غربی در حوزه مدیریت اجتماعی برای جامعه اسلامی پاسخگو نیست.

وی اضافه کرد: مدیریت اسلامی جامع نگر بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید در لایه های اجتماعی و فرهنگی استان نهادینه و اجرا شود.

وی، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اقتدار اصلی نظام را مبتنی بر فرهنگ دانسته اند،

اظهار کرد: رشد متعادل بحش های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اساس اقتدار و پیشرفت کشور و متضمن تقویت سرمایه های مادی و معنوی است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان مرکزی خاطرنشان کرد: دشمنان در جنگ نرم علیه نظام جمهوری اسلامی تحکیم بنیان خانواده، اصالت های فرهنگی و دینی و سلامت اجتماعی را نشانه گرفته اند که باید با تیزبینی و برنامه های جامع توطئه آنان را نقش بر آب کرد.

نصراللهی، اصلاح قوانین تنظیم جمعیت و خانواده را در مجلس یکی از گام های کارشناسی و مهم در کشور دانست و گفت: در این قانون محدودیت های مقرر در تنظیم خانواده لغو شده و دستگاه های استانی موظفند سیاست های تشویقی و امتیازات مطرح شده در این بخش را اجرایی و تسهیل کنند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری استان مرکزی نیز در این نشست گفت: تدوین سند ارتقای فرهنگ ترافیک با یکهزار برنامه، یکی از موضوعات مهم استان در حوزه اجتماعی است که با شعار هر شهروند یک پلیس در حال انجام است.

ˈغلامرضا فتح آبادیˈ افزود: برای تدوین این سند 50 نشست تخصصی برگزار شده و مفاد آن از سال 93 وارد مرحله اجرایی می شود.

وی توضیح داد: آغاز برنامه بیمه طلایی بازنشستگان با هدف دسترسی آسان آنان به خدمات بیمه ای و کاهش هزینه ها در استان مرکزی آغاز شده که برخی نواقص موجود در اجرا در نشست تخصصی مطرح و به زودی برطرف می شود.

در این نشست گزارش نتایج پژوهش توسعه اجتماعی استان مرکزی ارائه شد و درخصوص اجرایی شدن مفاد آیین نامه ارائه خدمات فوریت های اجتماعی و امنیت غذایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی بحث و تبادل نظر شد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها