Portal_background_image

معاون سياسي و امنيتي استاندار: دستاوردهای نهال انقلاب اسلامی ایران بی نظیر است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: انقلاب اسلامی ایران به عنوان نهال تازه تاسیس، پیشرفت ها و دستاوردهای بی نظیر و شایان توجهی در همه عرصه ها از جمله علمی و اقتصادی دارد.

'ابوالقاسم نصرالهی' چهارشنبه شب در گفت و گوی ویژه خبری شبكه استانی آفتاب افزود: از ویژگی های مهم پیروزی و استحكام انقلاب، پشتوانه اسلامی و مردمی آن است.

وی اظهار كرد: ایجاد روحیه خودباوری در بین ملت ایران به واسطه رهبری امام راحل از اقدامات مهم در تحكیم ستون های انقلاب بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بیان كرد: رهبری داهیانه مقام معظم رهبری در حفظ شان و مقام انقلاب از موثرترین و اساسی ترین عوامل اقتدار انقلاب است.

نصرالهی توضیح داد: وجود رهبر فرزانه و منطبق با اصول و قوانین الهی از مزایا و موهبت های انقلاب در راهنمایی و هدایت ملت ایران است.

وی تاكید كرد: مقام اجتهاد و راهبری امت اسلامی از خصوصیات بارز رهبر انقلاب اسلامی ایران بوده است كه به عنوان یكی از مهمترین سرفصل های پیروزی معرفی می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطر نشان كرد: سكوت در مقابل ظلم و ستم در دین مبین اسلام جایر نیست و مقابله با استكبار و استبداد از وظایف عمده هر مسلمان به شمار می رود.

نصرالهی یادآور شد: وجود تحریم های متعدد از سوی دشمنان انقلاب اسلامی باعث بروز بیش از پیش استعدادهای جوانان در همه عرصه ها از جمله دفاعی، هسته ای و پزشكی شده است.

وی اضافه كرد: دشمنان انقلاب بدون توجه به اقتدار و عزت مردم همیشه در صحنه ایران از هرگونه حربه و دسیسه ای برای تضعیف پایه های نظام استفاده كرده و در همین راستا با اراده عظیم مردم در مقابل تفرقه افكنی ها رو به رو شدند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ادامه داد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی نشان از شكوه اقتدار و ایستادگی آنان در تمامی عرصه های اجتماعی دارد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها