Portal_background_image

معاون سياسي استاندار: سفرهای استانی دولت نمود عینی مدیریت اسلامی و مردمی است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: سفرهای استانی دولت نمود عینی مدیریت اسلامی و مردمی است كه اعتماد عمومی را بیش از پیش تقویت می كند.

'ابوالقاسم نصرالهی'  افزود: مصوبات هیات دولت در سفرهای استانی زمینه توسعه همه جانبه را فراهم كرده است.

وی بیان كرد: مدیران استانی با الگوگیری از تلاش بی وقفه هیات دولت در سفرها، برای خدمات رسانی بیشتر به مردم تلاش دارند كه این مهم موجب همدلی و همراهی بیشتر ملت با نظام و دولتمردان شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه كرد: آثار این سفرها بسیار مثبت بوده و تأكید شخص رییس جمهوری بر ادامه آن، به خاطر رویكرد عدالت محور، كاهش فاصله طبقاتی و ارتباط مستقیم مردم با خادمان ملت است.

نصرالهی، دیدار چهره به چهره مردم با رییس جمهوری، وزرا و استانداران برای رفع مشكلات مردم را از بركات سفرهای استانی دانست و تاكید كرد: هر یك از مدیران استان نیز باید در برنامه هفتگی خود بحث ملاقات مردمی با شهروندان را داشته باشند و با جدیت برای سرعت دادن به امر خدمتگزاری به شهروندان اهتمام ورزند.

وی یادآور شد: هیات دولت در سفرهای استانی به همه قشرهای مختلف از جمله روحانیان، نخبگان، كارمندان، كاركنان، دانشجویان، دانش آموزان، خانواده های معظم شاهد و جوانان توجه دارد كه نتیجه آن آبادانی، عزتمندی و اقتدار بیشتر میهن عزیز اسلامی است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها