Portal_background_image

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداری:‌نقش گزينشگران در ارتقا سلامت اداري بسيار مهم است

شکرالله حسن بیگی روز یکشنبه در نشست هسته های گزینش دستگاه های اجرایی استان مرکزی به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس هسته گزینش به فرمان امام راحل در سالن جلسات استانداری این استان افزود: نقش گزينشگران در جذب نيروي كارآمد و صالح و ارتقاء سلامت اداری بسيار مهم است.

وی حفظ حرمت، حفظ اطلاعات شخصی و بزرگداشت و کرامت افراد جامعه را جزو مواردی برشمرد که گزینشگران باید بیش از پیش مورد توجه قرار دهند.

حسن بیگی با اشاره به آیه 12 سوره حجرات گفت: در قرآن کریم به تجسسگران در زندگی شخصی مردم وعده دوزخ داده شده، بنابراین گزینشگران باید در تمام مسائل کاری خود هوشیار بوده و یاد خداوند و حفظ آبرو و حقوق مردم را همیشه در نظر داشته باشند.

وی بیان کرد: مسوولین هسته گزینش برای جذب نیروهای خود باید کاملا هوشیار و آگاهانه عمل کنند، چرا که سلامت این حوزه، سلامت نهادهای دولتی را به دنبال دارد.

در ادامه اين نشست مشاور استاندار و مدير هسته گزينش نيز ضمن تبريك فرارسيدن 15 ديماه سالروز تاسيس هسته گزينش گفت:‌ هدف از برگزاري اين همايش آشنايي هر چه بيشتر همكاران گزينشگر و توضيح برنامه ها و اهداف آينده گزينشگران است.

مدیر هسته گزینش استانداری مرکزی در تشریح گزارش اهداف و وظایف هسته گزینش استانداری مرکزی گفت: 70 درصد پرونده‌های گزینش شده در هسته گزینش استانداری مربوط به بررسی وضعیت و صلاحیت نیروهای مورد نیاز برای به کارگیری در مجموعه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها است.

حسین حمیدی‌نسب با بیان اینکه کار گزینش افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است افزود: بازرسی‌های دوره‌ای هیئت عالی گزینش هر سه سال یک بار صورت می‌گیرد و در این بازدید بازرسی میدانی از هسته‌های گزینش و بازرسی حضوری از رابطین هسته‌های گزینش انجام می‌شود.

در پایان این نشست از تعدای از گزینشگران هسته های گزینش دستگاه های دولتی استان مرکزی با اهدا لوح، تقدير شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها