Portal_background_image

با حكم وزير كشور؛ معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري مركزي منصوب شد

با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و به پیشنهاد استاندار مرکزی، بهروز اکرمی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی منصوب شد.

 در حکم وزیر کشور خطاب به «بهروز اکرمی» آمده است:بنا بر پیشنهاد استاندار مرکزی به سمت معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی منصوب می شوید.

در بخشی از این حکم آمده است: امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه‌های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

بهروز اکرمی، اصالتا اهل استان هرمزگان بوده و دارای سوابق مختلف مدیریتی در بخش‌های مختلف است به طوری که وی پیش‌ از این معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان بوده است.

برعهده داشتن مسئولیت‌هایی مانند تصدی فرمانداری بندرعباس، قشم و بندرلنگه و همچنین مدیرکلی کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان هرمزگان از مهم ترین پست ها و تجربیات خدمتی معاون جدید سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی محسوب می‌شود.

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس، مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری بندرعباس و مشاور شهرداری بندرعباس از دیگر سوابق اکرمی است.

پیش از این «فتح الله حقیقی»، معاون سیاسی استاندار مرکزی بود که به سمت استاندار زنجان منصوب شد.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها