Portal_background_image

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری مرکزی خبر داد: 25 مهرماه آخرین فرصت ارسال مدارک معرفی‌شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری مرکزی از اعلام اسامی سه برابر ظرفیت معرفی‌شدگان آزمون استخدامی مردادماه سال جاری به دفتر معاونت توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری خبر داد.

سعيد آقاصادقي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) – منطقه مركزي، با بیان اینکه این آزمون برای تصدی 57 پست در دستگاه‌های مختلف دولتی برگزار شده بود تصریح کرد: در این مرحله معرفی شدگان سه برابر ظرفیت که اسامی آنها در سایت استانداری اطلاع‌رسانی شده است موظفند مدارك مورد نظر را تا تاریخ 25 مهرماه جهت بررسی اولیه ارسال کنند.
وی اظهار کرد: مدارک مذکور باید از طریق پست سفارشی به آدرس تهران، صندوق پستی 3139/15815 ارسال شود.
آقاصادقی گفت: تصوير آخرين مدرك تحصيلي، تصوير كارت ملي، تصوير تمام صفحات شناسنامه، تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دائم ويژه برادران، تصوير مدارك دال بر بومي بودن، تصوير مدارك دال بر ايثارگري از بنیاد شهید استان برای ایثارگران، و تصوير معرفی‌نامه از بهزیستی استان برای معلولین، مجموعه مدارکی است که باید جهت تأیید ارسال شود.
وی یکی بودن محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام و یا سپری کردن حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدائی، راهنمائی و متوسطه را در محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام از ویژگی‌هایی دانست که داوطلب در صورت دارا بودن یکی از این موارد مشمول گزینه بومی بودن می‌شود و افزود: فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه محل 3 سال از سنوات تحصیلی آنها اعم از ابتدائی، راهنمایی و دبیرستان با محل جغرافیایی مورد تقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می‌شوند.
آقاصادقی اضافه کرد: فهرست افرادی که مدارک ارسالی آنها به تأیید نهایی برسد متعاقبا اعلام شده و طبق برنامه زمانبندی جهت شرکت در مصاحبه تخصصی از این افراد دعوت به عمل خواهد آمد.
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری مرکزی در پایان، خاطرنشان کرد: مراحل مصاحبه و گزینش افرادی که مدارک آنها تأیید می‌شود توسط دستگاه مورد نظر انجام خواهد شد.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها