Portal_background_image

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در همایش دهیاران استان مرکزی: اتاق فکر مشاوره برای توسعه روستا ها تشکیل شود

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور صبح امروز در همایش سراسری شوراهای اسلامی روستا و دهیاران استان مرکزی که در محل استانداری برگزار شد، گفت: اتاق فکر مشاوره برای توسعه روستاها با ترکیب مدیران متخصص دستگاهها تشکیل شود.

رضوی با تاکید بر اینکه روستا محور توسعه است، افزود: پایگاه تحقق سیاستهای اقتصادی مقاومتی در روستاها است و ما کشور توسعه یافته نخواهیم داشت مگر اینکه روستاهای آن توسعه یافته باشند.

وی بیان کرد: امر سرمایه گذاری در روستاها باید مورد توجه قرار گیرد و بخشداران و مدیران استانی نیز باید این اعتماد را به روستائیان بدهند که سرمایه گذاری آنها سود آور خواهد بود.

رضوی اظهار کرد: باید با استفاده از مشارکت مردمی و استفاده از نیروی انسانی تحصیل کرده که از سرمایه های روستا به شمار می آید برای رسیدن به شکوفائی تلاش نمود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور فواید برگزاری این همایش را در ایجاد فرهنگ شنیدن توسط مسئولین، ایجاد فرهنگ سوال کردن به عنوان حق مردم و جوابگوئی مسئولین و همچنین ایجاد فرهنگ شجاعت عنوان نمود.

یادآور می شود در این همایش که به همت دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار شد حضرت آیت ا... دری نجف آبادی سخنانی را ارائه نمود و هر یک از بخشداران، دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی روستاها  نیز به بیان نظرات، مسائل و مشکلات پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها