Portal_background_image

معاون برنامه‌ریزی استانداری مرکزی: هیأت تجاری صربستان خواستار فرآورده‌های پتروشیمی استان است

معاون برنامه ریزی استانداری مرکزی گفت: هیأت تجاری صربستان خواستار فرآورده‌های پتروشیمی استان مرکزی است.

محمد‌رضا عاشوری، معاون برنامه‌ریزی استانداری مرکزی در پایان دیدار با هیات تجاری صربستان، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در 5 سال اخیر روابط تجاری خوبی با کشور صربستان داشته‌ایم، بیان کرد: تجار کشور صربستان خیلی علاقه مند بودند در زمینه‌های مختلف در این استان سرمایه‌گذاری کنند که با توجه به بازدیدی که از صنایع استان کردند مورد تایید این کشور قرار گرفت.

وی افزود: هیأت تجاری صربستان از بیش از 6 واحد در شهرستان‌های ساوه، خمین، دلیجان، اراک و همچنین از نمایشگاه صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اراک بازدید کردند.

عاشوری تصریح کرد: این هیأت تجاری علاقه‌مند است تا در زمینه برق و الکترونیک، صنایع لوله سازی و فرآورده‌های پتروشیمی با اتاق بازرگانی استان مرکزی مشارکت کند.

وی با اشاره به تفاهم نامه‌هایی که قبلا با کشور صربستان منعقد کرده بودند، افزود: بخشی از این تفاهم نامه‌ها عملیاتی شده است اما، برخی از آنها به مرحله اجرا نرسیده که امیدواریم با برداشتن موانع این طرح‌ها را در بخش گسترده‌تری به اجرا برسانیم.

معاون برنامه ریزی استانداری مرکزی در پایان خاطر نشان کرد: این تفاهم نامه‌ها ظرف مدت ماه آینده با اعزام هیأتی از ایران به سرپرستی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن، متشکل از تجار، بازرگانان و تولیدکنندگان برای بررسی نیازهای این کشور به صربستان می‌روند.


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها