Portal_background_image

معاون استاندار: نیروهای مسلح نقش به سزایی در ترویج امر به معروف دارند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: نیروهای مسلح نقش به سزایی در ترویج، نهادنیه شدن و اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دارند.

ˈابوالقاسم نصراللهیˈ روز سه شنبه در همایش ˈاقتدار ملی، امنیت اجتماعی و حقوق شهروندیˈ به مناسبت هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر در اراک افزود: امر به معروف با نظارت همگانی موجب کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.

وی بیان کرد: نیروهای مسلح باید برای اجرای این فریضه در درون سازمان، در بین اعضای خانواده کارکنان و جامعه برنامه ریزی کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار در ادامه این همایش که فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی استان مرکزی در آن حضور داشتند، تاکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک جریان فرهنگی است بنابراین برای نهادینه کردن آن باید از اجبار پرهیز کرد.

نصراللهی خاطر نشان کرد: همسویی نیروهای نظامی و انتظامی در زمینه اجرای امر به معروف و نهی از منکر و هماهنگی با مراجع قضایی برای برخورد قاطعانه با جرایم سازمان یافته ضروری است.

معاون ادارات و کارخانه های ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی یادآور شد: این فریضه باید نمود عینی در جامعه یافته و مدیران و مسوولان مردم را به اجرای آن تشویق و ترغیب کنند.

در این همایش عملکرد و برنامه های نیروهای مسلح مستقر در استان مرکزی در زمینه اجرای امر به معروف و نهی از منکر مورد بررسی قرار گرفت.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها