Portal_background_image

معاون استاندار: نگاه مشورتی در ایران برکات بسیار ارزشمندی به همراه دارد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: نگاه مشورتی و شورایی در ایران از جایگاه بالایی برخوردار بوده و برکات بسیار ارزشمندی برای نظام به همراه داشته است.

ابوالقاسم نصراللهی ظهر امروز در همایش شوراهای آموزش و پرورش مناطق استان مرکزی اظهار داشت: نگاه مشورتی و شورایی مورد تاکید دین مبین اسلام است که خوشبختانه در کشور ما نیز توجه ویژه‌ای به این نوع نگاه شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه همه موفقیت‌ها و سربلندی‌های امروز ایران اسلامی مدیون رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی و پایبندی مردم به ولایت فقیه است، تصریح کرد: وجود رهبری بالاترین نعمت در نظام جمهوری اسلامی است که با وجود نعمت بزرگ رهبری در ایران اسلامی تمامی توطئه‌های دشمنان نظام نقش برآب خواهد شد.

نصراللهی حرکت در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری را لازمه موفقیت کشور دانست و ادامه داد: حرکت بر اساس فرمایشات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی موج پیروزی کشور در عرصه‌های مختلف خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش گفت: برگزاری جلسات این شورا از اقدامات بسیار خوب این نظام است که موجب توسعه آموزش و پرورش در بخش‌های مختلف شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی نیز با اشاره به تشکیل شورای آموزش و پرورش در 26 دی سال 72 گفت: تاکنون این شورا در استان مرکزی 183 بار تشکیل جلسه داده است که یک هزار و 100 مصوبه در این جلسات به تصویب رسیده است.

سیف‌الله کریم‌زاده افزود: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته شوراهای آموزش و پرورش شهرهای خمین و محلات به ترتیب رتبه‌های اول و دوم و شوراهای آموزش و پرورش ساوه و اراک نیز مشترکا رتبه سوم شوراهای آموزش و پرورش استان مرکزی را به خود اختصاص داده‌اند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها