Portal_background_image

معاون استاندار نسبت به نظارت بر مراکز خیریه تاکید کرد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار نسبت به نظارت ویژه بر مراکز خیریه تاکید کرد.

ˈابوالقاسم نصراللهیˈ روز پنج شنبه در نشست مشارکت های مردمی بهزیستی استان مرکزی در اراک افزود:‌ کمک های افراد نیکوکار باید توسط مراکز مجاز جمع آوری شود.

وی بیان کرد: مردم نیز باید کمک های خود به نیازمندان و محرومان را تنها از طریق مراکز و نهادهای مطمئن و دارای مجوز اهدا کنند و به هر مرکز و موسسه ای که نام خیریه دارد اطمینان نکنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ادامه داد: بحث نظارت اصلی ترین مسئله در همه امور است و در این راستا باید نظارت ها به حدی باشد که راه هر سوء استفاده ای را ببندد.

نصراللهی اظهار کرد: هر حرکت و کاری بایستی در چارچوب قانون باشد و با افرادی که در این مسیر حرکت نکنند باید برخورد قاطع و جدی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: نظارت ویژه بر تشکل های مردمی نیز امری ضروری است و تشکل ها باید بر اساس برنامه ریزی و نیاز جامعه ایجاد شوند.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی نیز گفت: 24 میلیارد و 220 میلیون ریال کمک های مردمی در شش ماه اول امسال توسط این اداره کل جمع آوری شده است.

ˈرضا ربیعیˈ افزود: این میزان کمک نقدی و غیرنقدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، یک و نیم برابر افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: تعهد ایجاد اشتغال بهزیستی استان در شش ماهه اول امسال 601 فرصت شغلی بوده که این در زمان تعیین شده محقق شده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها