Portal_background_image

معاون استاندار: معرفی 295 نفر پذیرفته شده اصلی و ذخیره در آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی

آقاصادقي گفت: آمار اصلی پذیرفته‌شدگان اصلی و ذخیره آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی برگزار شده در ابتدای سال جاری 295 نفر بوده است.

دکتر سعید آقاصادقی  افزود: در آزمون استخدام نیروهای قراردادی دستگاه‌های دولتی که با محوریت تبدیل وضعیت این نیروها از قراردادی به پیمانی در اوایل سال جاری برگزار شد 697 نفر شرکت کردند.

وی افزود: نفرات اصلی و ذخیره این آزمون مشخص شده و اسامی آنها به دستگاه‌های مورد نظر و همچنین به معاونت توسعه ریاست جمهور اعلام شد و پس از تأید این معاونت مراحلی همچون گزینش و مصاحبه حایزین حدنصاب امتیاز آغاز شد. این مراحل در برخی دستگاه ها به پایان رسیده و در برخی در حال پیگیری و اخذ تعهداتی که در این آزمون مدنظر بوده در حال انجام است.

آقاصادقی اظهار کرد: 620 نفر از این تعداد به عنوان پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت آزمون مذکور انتخاب و معرفی شدند.

وی ظرفیت درنظر گرفته شده برای این دوره را بیش از 700 نفر عنوان کرد و گفت: کل ظرفیتی که اعلام کرده بودیم به علت عدم کسب حد نصاب امتیاز توسط شرکت‌کنندگان، تکمیل نشد.

آقاصادقی با بیان اینکه با رویکرد تأمین نیروی مورد نیاز در پست‌های خالی باقیمانده در شهرستان‌ها، به دنبال کسب مجوز برای برگزاری آزمون مجدد برای افرادی که موفق به کسب امتیاز لازم در این آزمون نشده‌اند هستیم اظهار کرد: ما به دنبال رفع مشکل نیرو در شهرستان‌ها و ایجاد امنیت شغلی برای نیروهای قراردادی هستیم ولی اینکه این خواسته چه زمانی تحقق پیدا کند از جهت آرامش روانی برای خدمت مشکلی نداشته باشند ولی اینکه کی انجام شود از توان ما خارج است ولی اقدامات لازم را دنبال می‌کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در پایان، خاطرنشان کرد: در آزمون یاد شده شهرستان فاقد متقاضی نداشتیم ولی سازمان تعاون روستایی و اداره استاندارد فاقد متقاضی بودند که پست‌های اعلام شده آنان تا کسب مجوز استخدام بعدی بلاتصدی خواهد ماند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها