Portal_background_image

معاون استاندار: خیرین نقش بسیار مهمی در برقراری عدالت اجتماعی برعهده دارند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: خیرین نقش بسیار مهمی در برقراری عدالت اجتماعی برعهده دارند.
 

ابوالقاسم نصرالهی' روز سه شنبه در نشست شورای مشاركت های مردمی بهزیستی استان مركزی در اراك افزود: فعالیت های خیرین این استان بسیار ارزشمند است و تاكنون مردم خیر تلاش های ویژه ای در بخش های مختلف كرده اند.

وی بیان كرد: مشاركت مردم این استان در كمك به حل مشكلات مددجویان تحت پوشش بهزیستی بسیار مطلوب است و امید است این كمك ها تا پایان سال جاری افزایش بیشتری یابد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ادامه داد: مشاركت در كار خیر تنها به صورت پرداخت مادی نیست، بلكه بسیاری از افراد با روش های مختلف می توانند در این مسیر وارد و سهیم شوند.

نصرالهی اظهار كرد: دستگیری از نیازمندان و كمك به همنوعان همواره در دین مبین اسلام تاكید و سفارش شده است و همه باید به این مهم توجه جدی داشته باشند.

مدیركل بهزیستی استان مركزی نیز گفت: معاونت مشاركت های مردمی بهزیستی این استان سال گذشته توفیقات بسیار چشمگیری داشته است.

'رضا ربیعی' افزود: كسب رتبه دوم عملكرد دفتر مشاركت های مردمی در بهزیستی كشور از مهمترین توفیقات این معاونت در سال گذشته بوده است.

وی میزان مشاركت های مردمی نقدی دولتی و غیر دولتی به بهزیستی این استان را در سال گذشته بیش از 80 میلیارد و 397 میلیون ریال اعلام كرد.

'احمد حاج دایی' معاون مشاركت های مردمی بهزیستی استان مركزی در این جلسه گزارشی از عملكرد این معاونت ارایه كرد.

توسعه طرح صدقه تلفنی و اجرای طرح شكرانه سلامت بهزیستی استان مركزی از مهمترین مصوبات جلسه شورای مشاركت های مردمی بهزیستی این استان بود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها