Portal_background_image

معاون استاندار: خبرنگاران چشم های بیدار و گوش های شنوای جامعه هستند

 معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: خبرنگاران چشم های بیدار و گوش های شنوای جامعه هستند.

'ابوالقاسم نصراللهی' دوشنبه در یادداشت تبریكی به مناسبت 17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار افزود:

'17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی بهانه‌ای است تا در این روز، زحمات و تلاش‌های خبرنگاران متعهد و راویان صادق عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، ارج نهاده شود'.

 'خبرنگاران چشم‌های بیدار و گوش‌های شنوای جامعه هستند؛ تولید و انتشار خبر نوعی آگاهی بخشی در جامعه است و از این رو، خبرنگاری از اركان مردم سالاری دینی محسوب می شود كه حفظ قداست این شأن و منزلت، حائز اهمیت فراوان است'.

 'امروز كه نظام سلطه و استكبار جهانی تسلط بر افكار عمومی را سرلوحه كار خود قرار داده و جنگ را به عرصه رسانه‌ها كشیده است بدون شك، فعالیت خبرنگاران و روزنامه‌نگاران متعهد موجب پیروزی هر چه سریعتر جبهه حق بر باطل خواهد شد'.

 'خبرنگاران می‌توانند بهتر از گذشته پرده از جنایات سردمداران كفر و استكبار جهانی در فلسطین، غزه، لبنان، بحرین، سوریه، عراق و افغانستان برداشته و افكار عمومی جهانی را تنویر كنند'.

 'واقعه 17 مرداد ماه سال 1377 نشان داد كه خبرنگاران ایران در 'مقام خبیر' كه نامی از نام های خداوند است و در تعبیری دیگر 'آگاه كننده'، همواره ثابت قدم بوده و امروز اهداف و گستره آرمان خواهی آنان منطبق با آرمان های انقلاب اسلامی است'.

 'از خبرنگاران استان مركزی نیز به عنوان طلایه داران این عرصه انتظار می رود در لبیك به منویات مقام معظم رهبری در شرایط مقابله جدید با استكبار به خصوص در حوزه اقتصاد با اتكا به اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگ آن اهتمام جدی نموده تا اقتدار، عزت و سربلندی كشور همچون همیشه متجلی شود'.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها