Portal_background_image

معاون استاندار: حرکت شتاب زده کانادا نشانه زبونی نظام سلطه در برابر حکومت دینی است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: حرکت شتاب زده، نابخردانه و عجولانه کانادا نشانه تزلزل و زبونی نظام سلطه در برابر اقدام و حرکت های عقلانی حکومت دینی ایران اسلامی است.

ˈابوالقاسم نصراللهیˈ روز دوشنبه  افزود: کانادا با تعلیق روابط خود با ایران با اغراض سیاسی ثابت کرد که تابع دستورات و تصمیم های شیطان بزرگ و صهیونیسم غاصب است.

وی اضافه کرد: دولت کانادا در اقدامی خارج از عرف دیپلماتیک که ناشی از عصبانیت و بغض این هم پیمان رژیم جعلی صهیونیستی از اقتدار ایران اسلامی بود، سفارت خود را در تهران تعطیل کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه کرد: دولت های هم پیمان امریکا و رژیم جعلی صهیونیستی از موفقیت جمهوری اسلامی ایران در اجلاس جنبش عدم تعهد عصبانی هستند و از هر حربه ای برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده می کنند و بایستی بدانند که همه اقدامات آنها بی نتیجه است.

نصراللهی تاکید کرد: اگر همه دشمنان ایران روابط خود را با جمهوری اسلامی قطع کنند، شکست بزرگشان از برگزاری با شکوه اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد به میزبانی تهران جبران نمی شود.

وی، همچنین اقدام اخیر کانادا را موجب شناساندن بهتر ایران اسلامی در بین افکار عمومی دانست و اضافه کرد: هر چه آنها علیه جمهوری اسلامی شعار دهند ملت ها به خاطر انتقام از استکبار به سوی کشورمان حرکت می کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطر نشان کرد: کانادا یکی از بازیگران اصلی در تحریم های یکجانبه علیه ایران بوده است بنابراین تعطیلی سفارتخانه این کشور در ایران قابل پیش بینی بود.

نصراللهی ادامه داد: رژیم جعلی اسرائیل و شیطان برزگ با این اقدام ها نمی توانند عظمت و اقتدار ایران اسلامی را در دنیا خدشه دار کنند زیرا اثرگذاری انقلاب اسلامی در همه عرصه ها بخصوص برگزاری اجلاس ˈنمˈ به همه ثابت شد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها