Portal_background_image

معاون استاندار : جانبازان در میدان های حماسه و عرفان شگفتی آفریدند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: جانبازان در میدان های حماسه و عرفان شگفتی آفریدند.

'ابوالقاسم نصرالهی' عصر دوشنبه در مراسم جشن میلاد با سعادت غیورمرد دشت كربلا، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز در ساوه افزود: جانبازان افتخار می كنند روش قمر بنی هاشم را كه در راه رهبرش به شهادت رسید را دنبال كرده اند.

وی بیان كرد: دشمنان در طول تاریخ تلاش كرده اند تا شعله عاشورا را خاموش كنند اما خداوند اراده فرموده كه این شعله همچنان روشن و هدایت گر باقی بماند و محققان غیر اسلامی نیز در بررسی حوادث تاریخ به این واقعیت اعتراف كرده اند.

نصرالهی ادامه داد: جانبازان به الگو قراردان راه و روش قمر بنی هاشم(ع) كه در راه سالار شهیدان جان خود را فدا كرد، افتخار می كنند.

وی گفت: ملت ایران همیشه در طول تاریخ دارای افتخاراتی بوده كه مردانی فداكار و ایثارگر با ماموریت های الهی و آسمانی این افتخارات را كسب كرده اند.

وی بیان داشت: جانباز كسی است كه اگر دشمن در سرزمین او آتش بیافروزد خودش را به آتش می اندازد تا سرزمین او سبز بماند و این سرزمین سبز ما امروز به بركت ایثارگری های شهدا و جانبازان است.

امام جمعه ساوه نیز در این مراسم گفت: برگزاری جشن روز جانباز بسیار ارزشمند است چون این مردان ایثارگر از یادگارهای دوران دفاع مقدس هستند و آن روزهای جنگ را لمس كرده اند.

حجت الاسلام سید 'حسین تقوی' افزود: جانبازان بهترین الگوی دینی و اخلاقی برای جوانان هستند تا پشتوانه محكمی برای آینده انقلاب و پاسداری از ارزش های آن باشند.

وی بیان داشت: صبر و استقامت خانواده های شهدا و جانبازان ستودنی است و اگرچه هم اكنون با سختی مواجه اند اما در آخرت پاداشی بزرگ نصیب آنها خواهد شد.

این مراسم با حضور جانبازان، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، مسئولان و استقبال عموم مردم در سالن تربیت بدنی دانشگاه آزاد واحد ساوه برگزار شد و با برنامه های شاد و متنوعی نیز همراه بود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها