Portal_background_image

معاون استاندار برلزوم پژوهش های کاربردی درحوزه فرهنگ تاکید کرد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار برلزوم پژوهش های کاربردی درحوزه فرهنگ تاکید کرد.

ˈ ابوالقاسم نصراللهیˈ روز یکشنبه در نشست کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی افزود: عملیا تی شدن تحقیق و پژوهش ها باید مد نظر مسوولان حوزه فرهنگی قرار گیرد.

وی اظهار کرد: تحقیقات باید مطابق با مستندات و پیشینه ها و در نظر گرفتن جنبه های مثبت و منفی یک موضوع انجام شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بیان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید دارای روحیه نقد پذیری باشند که این مهم با ارتقای دانش و آگاهی امکان پذیر است.

نصراللهی در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: وحدت میان حوزه و دانشگاه از نمونه های بارز تلفیق علم و سنت است که در نظام اسلامی اصل مهمی در تصمیم گیری های اجتماعی محسوب می شود.

وی یادآور شد: تاکید بر فرهنگ به ویژه سنت های اسلامی و دینی در جامعه کنونی باید سرلوحه کار مدیران در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه کرد: برخی دستاوردهای علمی بشر همچون استفاده نظامی از انرژی هسته ای مورد تایید دین اسلام نیست و فرهنگ غنی دینی با توصیه بر صلح و نوعدوستی با آن مخالف است.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اراک نیز گفت: طرح تحقیقاتی ˈ آسیب شناسی فرصت ها و تهدیدهای مدیران فرهنگی استان مرکزیˈ اجرا شده است.

ˈفرهاد امام جمعهˈ اضافه کرد: فردگرایی، آلودگی ذهنی، افزایش فاصله اجتماعی و خودبیگانگی از جمله تهدیدات پیش روی مدیران فرهنگی است.

وی اظهار کرد: بهره گیری از نیروهای جوان و کارآمد، توجه به جمع گرایی و ترویج همبستگی از راهکارهای مهم در حوزه مدیریت فرهنگی است.

وی توضیح داد: فضای نقد و بررسی باید در جامعه شفاف و واضح باشد تا بتوان نقاط ضعف و قوت را شناسایی کرد. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها