Portal_background_image

معاون استاندار: اطلاع رسانی در كاهش اعتیاد موثر است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: آگاهی و اطلاع رسانی در كاهش اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر نقش بسیار موثری دارد.

ابوالقاسم نصرالهی' روز یكشنبه درنشست كمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مركزی در اراك افزود: در این راستا باید اقدامات گسترده ای از سوی دستگاه های مختلف صورت گیرد.

وی بیان كرد: آگاهی و اطلاع رسانی زمانی به نتایج مطلوب می رسد كه با تناسب محیط و سنین مختلف ارایه شود و توجه به این مهم امری ضروری است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ادامه داد: اعتیاد یك بلای خانمانسوز است و این معضل می تواند زمینه ای برای بروز سایر آسیب های اجتماعی باشد.

نصرالهی اظهار كرد: آموزش و پرورش این استان در چند سال اخیر در راستای آموزش به گروه های سنی مختلف توفیقات بسیار خوبی داشته و این مهم باید روز به روز افزایش یابد.

رییس دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان مركزی نیز گفت: برای نخستین بار امسال اعتبار حوزه فرهنگی و پیشگیری به صورت استانی است.

'حسن رحیمی تبار' افزود: در این راستا اعتبار دستگاه های مختلف پس از ارزیابی و نظارت بر عملكرد آنها، بین دستگاه های مربوطه توزیع می شود.

در این نشست گزارشی از بسیج سازندگی و اقدامات فرهنگی دستگاه های عضو كمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مركزی در قالب اردوهای هجرت و اقدامات دستگاه های عضو در خصوص كاهش طلاق ارایه شد.

همچنین 'غلامرضا فتح آبادی' مدیركل دفتر امور اجتماعی استاندار به عنوان رییس كمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان مركزی انتخاب و معرفی شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها