Portal_background_image

معاون استاندار:‌تضعیف بنیان نهاد خانواده به صورت جدی در دستور كار دشمنان است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: تضعیف بنیاد نهاد خانواده به صورت جدی در دستور كار دشمنان قرار دارد.

'ابوالقاسم نصرالهی' روز چهارشنبه در همایش ملی (علمی - تخصصی) مددكاری و سلامت اجتماعی خانواده، در فرهنگسرای شهرداری اراك افزود: دشمن با تضعیف نهاد خانواده قصد ترویج پدیده طلاق و جدایی فرزندان را از اسلام و آموزه های دینی دارد.

وی اضافه كرد: خانواده از مقدس ترین نهادها در دین مبین اسلام است كه از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار بیان كرد: خانواده نخستین نهاد اثرگذار در پرورش و تربیت فرزندان است بنابراین باید والدین با احكام و تربیت اسلامی آگاه باشند.

نصرالهی اضافه كرد: والدین باید با محبت، مهربانی، سعه صدر و رعایت اخلاق اسلامی برای تحكیم بنیان خانواده تلاش كرده و فرزندان را از خطر های دشمنان مصون نگه دارند.

وی ادامه داد: زنان و مردان دارای ویژگی و ابعاد شخصیتی متفاوتی هستند بنابراین باید با شناخت ویژگی ها، رعایت اخلاق اسلامی و پیروی از الگوهای قرآنی مشكلات زندگی را برطرف كنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اظهار كرد: امروز زنان در عرصه های مختلف اجتماع حضوری پررنگ و گسترده دارند اما این مهم نباید موجب ایجاد فاصله بین همسر و فرزندان شود.

نصرالهی تاكید كرد: ایجاد فاصله بین اعضای خانواده زمینه را برای بروز آسیب های اجتماعی فراهم می كند بنابراین اعضای خانواده باید برای دوستی، مودت و مهربانی در نهاد خانواده تلاش كنند.

وی اظهار كرد: پدران و مادران باید در كنار مسوولیت های اجتماعی به نیازها و خواسته های فرزندان توجه كنند و از آنها هرگز غافل نشوند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار تاكید كرد: اسلام به نهاد خانواده توجه جدی و همه جانبه دارد كه تبیین این مهم از رسالت های مراكز دینی، علمی، آموزشی و رسانه ها است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها