Portal_background_image

معاون استاندار:نقش همیاران پلیس در جامعه بسیاراثرگذار است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: نقش همیاران پلیس در جامعه بسیار اثرگذار بوده و این طرح تاکنون توفیقات خوبی به همراه داشته است.

ˈابوالقاسم نصرالهیˈ روز یکشنبه در سومین همایش همیاران و فرهنگ یاران پلیس استان در سالن پیامبر اعظم (ص) اراک افزود: طرح همیار و فرهنگ یار پلیس و پلیس یار جوان و نوجوان، از تدابیر بسیار ارزشمند نیروی انتظامی در سال های اخیر بوده که نقش بسیار مهمی در نهادینه کردن قوانین راهنمایی و رانندگی و کاهش تصادفات داشته است.

وی بیان کرد: این قشر باید همه تلاش خود را برای آگاه سازی به اقشار مختلف جامعه در خصوص انضباط ترافیکی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به کار گیرند و ایفای نقش کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ادامه داد: کودکی و نوجوانی فرصتی بسیار مناسب برای یادگیری علوم و مسائل مختلف است و باید از این فرصت ها به بهترین شکل مطلوب بهره برد.

نصرالهی اظهار کرد: 39 هزار همیار پلیس، 20هزار پلیس یار نوجوان و 15 هزار پلیس یار جوان این استان در راستای ارتقای فرهنگ رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و توسعه انضباط اجتماعی فعالیت دارند که این مهم باید روز به روز افزایش یابد.

وی تاکید کرد: تعامل بسیار خوبی بین نیروی انتظامی و آموزش و پرورش این استان وجود دارد و تاکنون در سایه این تعامل شاهد اجرای طرح های بسیار موفقی بوده ایم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها