Portal_background_image

معاون استاندار:طرح آموزش قرآن در خانه از نیمه شعبان در استان مركزی آغاز می شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: طرح آموزش قرآن در خانه از نیمه شعبان در چهار شهر زرندیه، خنداب، كمیجان و محلات این استان آغاز می شود.

 ابوالقاسم نصراللهی' عصر پنج شنبه در نشست هماهنگی اجرای طرح آموزش قرآن در خانه بیان كرد: این طرح با هدف ترویج و آشنایی هر چه بیشتر مردم با مفاهیم قرآنی در این استان اجرا می شود.

وی، با بیان اینكه این طرح باید استمرار داشته باشد و بین تمام خانوارها گسترش یابد، افزود: به زودی نتایج مثبت و مفید این طرح مهم بین خانواده ها و جامعه نمایان خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اضافه كرد: در سال های اخیر گام های اساسی برای ترویج مفاهیم قرآنی در سطح این استان برداشته شده كه یكی از این طرح ها آموزش قرآن در خانه است.

نصراللهی با بیان اینكه طرح آموزش قرآن در خانه می تواند الگویی برای دیگر استان ها باشد، اظهار كرد: اجرای این طرح باید توسط سازمان های مردم نهاد صورت گیرد كه این مهم اثرگذاری بیشتری به همراه خواهد داشت.

مسوول دارالقرآن الكریم اداره‌كل تبلیغات اسلامی مركزی نیز گفت: در این طرح جزوه هایی به همراه یك پاسخ نامه در ماه مبارك رمضان بین چهار هزار خانوار در چهار شهر استان توزیع می شود.

حجت الاسلام 'محمد رضا شفیعی' ادامه داد:ثبت نام خانواده ها از نیمه شعبان آغاز می شود و امیدواریم با همكاری استانداری استان مركزی بودجه لازم برای استمرار این طرح هر چه زودتر تامین شود.

وی خاطرنشان كرد: دولت دهم توجه ویژه ای به ترویج و توسعه فرهنگ در سفر سوم به این استان داشت كه این طرح یكی از مصادیق عملیاتی شدن این مهم است.

شفیعی یادآور شد: پنج هزار جلد كتاب آموزش احكام نیز با هدف آشنایی مردم با برخی مفاهیم به زودی بین خانوارهای 200 روستا در سطح استان مركزی توزیع می شود


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها