Portal_background_image

معاونين استاندار روز خبرنگار را تبريك گفتند

معاونین استاندار مرکزی طی پیام های جداگانه ای 17 مرداد روز خبرنگار را گرامی داشته و این روز را به همه ی صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان و تلاشگران این عرصه تبریک گفتند.

حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در این پیام ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفدهم مردادماه،روزی که محمود صارمی،خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزارشریف به دست طالبان به شهادت رسیدند و همچنین یاد و خاطره شهادت 244شهیدو 50جانباز  و 12آزاده خبرنگار دوران دفاع مقدس ، آورده است: خبرنگاران به منزله چشم و گوش ملت و زبان گویای آنها در برابر مسئولین بوده که با تیزهوشی،دقت و رعایت امانت خوب و بد را روشن کرده و مسیر بالندگی و توسعه جامعه را هموار میکنند.این خادمان بی منت عرصه اطلاع رسانی با دقت ،حق طلبی و حق گویی به دور از جنجال آفرینی و هیاهوی سیاسی پیام رسان صادق و آگاهی دهنده جامعه هستند.

وی این روز را به همه خبرنگاران عزیز  استان مرکزی تبریک گفته و توفیق روزافزون ایشان را در خدمت به میهن عزیزاسلامی  از خداوند متعال مسئلت نموده است.

 فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز در پیامی آورده است:   17 مرداد ماه مصادف با روز خبرنگار یادآور مردان و زنان توانمند و ايثارگري است که در راستاي رسالت ارزشمند اطلاع رساني و برای ثبت وقايع و جلوه هاي عزت و افتخار ملت  مومن ايران اسلامي آسماني شدند.

  وی بیان کرده است:  بدون تردید فعالان عرصه خبرنگاري می‌توانند در تمام بخشهاي جامعه  تأثیر گذار بوده و در ترویج فرهنگ ايراني، اسلامی و آگاهي بخشي به آحاد جامعه نقش آفرين باشند.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ادامه داده است: روز خبرنگار در سال مزين به نام اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل با دهه پر بركت كرامت مصادف گشته و بر ارزش معنوي آن افزوده است.  اینجانب ضمن گراميداشت ميلاد خجسته حضرت علي ابن موسي الرضا(ع) و خواهر مكرّمه ايشان، حضرت فاطمه معصومه (س) ، روز خبرنگار را حضور تمامی تلاشگران عرصه علم و هنر  و رسانه تبريك و تهنيت عرض نموده، امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) در تمام عرصه های زندگی بویژه تعالي اهداف و آرمانهاي عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  همواره  موفق و موید باشید.

افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری نیز در پیامی آورده است: طلايه داران راستين خدمت به نظام خبررساني در جمهوري اسلامي ايران همواره سعي بر آن داشته‌اند كه با تلاش وافر، جهان را با هاله‌اي از قداست در هم آميزند، تا آنچه را كه عرضه مي‌دارند ارزش خدايي به خود گيرد .

وی افزوده است:  17 مرداد روز شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران که روز خبرنگار نامیده شده است، یادآور حماسه آفرینی های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه های اعلام نوشتند.

افشون تصریح کرده است: بی شک امروز خبرنگاران در عرصه های مختلف در تفسیر و تحلیل مسائل بخصوص اقتصاد کشور نقش مهمی ایفا می کنند و رسانه ها و مطبوعات به عنوان چشم و گوش دولت ، مسئولین و سرچشمه شناخت درست مفهوم اقتصاد مقاومتی و ابعاد مختلف آن می توانند در آموزش و نهادینه کردن گفتمان اقتصاد مقاومتی نقش اساسی ایفا نمایند.       

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خاطر نشان کرده است: اینجانب روز خبرنگار را به همه صاحبان عرصه قلم و رسانه تبريك عرض نموده و برای تمامی این عزیزان از درگاه خداوند منان آرزوی موفقیت و سلامتی می نمایم. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها