Portal_background_image

مشکلات اقتصادی،خدماتی و زیست محیطی دلیجان با حضور استاندار مورد بررسی قرار گرفت

مشکلات حوزه صنعت ،کشاورزی ،گردشگری ،خدمات و محیط زیست شهرستان دلیجان عصر پنجشنبه در نشسی با حضور استاندار و جمعی از مدیران استان مرکزی مورد بررسی قرار گرفت .
 

در این نشست پس از طرح مهمترین مسایل و ارائه گزارشهایی از وضعیت اقتصادی و صنعتی این شهرستان محمدحسین مقیمیˈ استاندار استان مرکزی بر تشکیل چندین کارگروه در مرکز استان جهت بررسی و رفع مشکلات آب، هوا، صنعت و کشاورزی و گردشگری این شهرستان تاکیدکرد و افزود: مدیران استانی نیز باید موارد یادشده را بسرعت پیگیری و برطرف کنند.

وی اظهارداشت: مردم سختکوش دلیجان با تحمل مشکلات عدیده و تلاش مضاعف، موفقیت های زیادی در بخش های مختلف تولیدی و صنعتی کسب کرده اند و این روند نشان می دهد که می توان براحتی، به اقتصاد مقاومتی دست یافت.

وی گفت: در صورت مدیریت صحیح منابع و اعتبارات، استفاده از امکانات و توسعه متوازن، مشکلات شهرستان دلیجان در بخش های صنعت، آب شرب، خوشه ایزوگام، راه های مواصلاتی و بهره برداری از قابلیتهای گردشگری این منطقه بویژه غارنخجیر در کوتاه مدت قابل حل خواهد بود.

استانداراستان مرکزی افزود: مشکلات میراث فرهنگی وگردشگری شهرهای دلیجان، نراق و غار نخجیر و نیز اکوتوریسم و درآمدزایی آثار تاریخی این شهرستان نیز در کارگروهی ویژه مورد بررسی قرار می گیرد.

مهندس مقیمی شامگاه پنجشنبه نیز با حضور در جمع مردم دلیجان طی سخنانی در مسجد جامع این شهر، ضمن تاکید بر تلاش جدی مسوولان استان و شهرستان برای برنامه ریزی و حل مشکلات منطقه گفت: مردم شهرستان دلیجان همواره در عرصه های مختلف و بخصوص در امور خیر، عام المنفعه و خداپسندانه پیشگام بوده اند.

در ادامه این جلسه، یکی از خیرین که خواست به نامش اشاره نشود، به میمنت نخستین سفرآقای مقیمی استاندار استان مرکزی به شهرستان دلیجان قول داد؛ یک دستگاه سنگ شکن کلیه به ارزش شش میلیارد ریال برای اهدا به بیمارستان امام صادق (ع) دلیجان خریداری کند.

استاندارمرکزی درسفرخود به شهرستان دلیجان توسط جمعی از معاونین استاندار، مدیران کل استان، نماینده مردم دلیجان ومحلات در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه دلیجان و نراق، فرماندار و جمعی از مسوولان محلی شهرستان دلیجان همراهی می شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها