Portal_background_image

شيركوند: مشكلات واحدهاي بزرگ صنعتي اراك با حضور معاون اول رييس جمهوري بررسي مي‌شود

شیرکوند معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری پس از بازدید از سه واحدتولیدی هپکو، آذرآب و واگن‌پارس اراک در جمع خبرنگاران ، گفت: مشکلات و مسائل واحدهای بزرگ صنعتی اراک شامل هپکو، آذرآب و واگن‌پارس روز دوشنبه ۱۸ آذرماه جاری در نشستی به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری بررسی و تصمیم لازم اتخاذ می‌شود.

سعید شیرکوند  افزود: بر اساس ارزیابی‌ها و بررسی‌هایی که امروز از این سه واحد تولیدی انجام شد،مسائل و مشکلات آنها لاینحل نیست و با تمرکز دقیق بر مسائل می‌توان راهکارهای عملیاتی اتخاذ کرد.

وی اظهار داشت: تغییرات زودهنگام سهامدار ، نبود ثبات مدیریتی ،مسائل مرتبط با امور مالیاتی، بیمه تامین اجتماعی و برخی از بانک‌های عامل از مشکلات مشترک هپکو، آذرآب و واگن پارس است که باید برای حل آن‌ها برنامه‌ریزی کرد.

 معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری بیان کرد: مهمترین عامل حیات واحدهای صنعتی کار و سفارشات تولیدی است که هر سه واحد تولیدی هپکو، آذرآب و واگن‌پارس اراک با این مشکل عمده دست‌ و پنجه نرم می‌کنند، بنابراین باید با مدیریت واردات کالا و واگذاری قراردادهای کاری به این شرکت در راستای حل مشکلات آنها گام برداشت.

شیرکوند افزود: از آغاز فعالیت دولت تدبیرو امید تا کنون وزرا و مسئولان رده بالای دولتی به دنبال پیگیری‌های مسئولان استانی برای حل مشکلات این سه واحد تولیدی به اراک سفر کرده‌اند اما مشکلات همچنان ادامه دارد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها