Portal_background_image

معاون اقتصادي استاندار مركزي مطرح كرد: مشكلات شركت هپكو در كارگروه ملي تسهيل و رفع موانع توليد بررسي شد

فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: مشکلات شرکت هپکو اراک با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد.

فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اظهار کرد:پیرو بررسی و رسیدگی به مشکلات شرکت هپکو ، روز گذشته کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید با حضور دکتر شریعتمداری وزیر و معاونین وزارت صنعت، معدن و تجارت،  نمایندگان مردم اراک ، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، استاندار و معاون اقتصادی استانداری مرکزی ،معاون وزیر کشور ، معاون وزیر کار ، معاون دادستان کل کشور ، رئیس سازمان خصوصی سازی ، نمایندگان بانکها و مسئولین مربوطه تشکیل و مسائل و مشکلات شرکت هپکو به صورت ویژه در این نشست بررسی گردید.

وی با اشاره به موضوعات مطرح شده در این نشست گفت : رسیدگی فوری به وضعیت این شرکت ، تعیین تکلیف مدیریت و پرداخت حقوق معوق کارگران و پرسنل و واگذاری شرکت به سهامدار دارای اهلیت و منابع مالی در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.      

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی در خصوص مصوبات این جلسه گفت : با پیشنهاد استاندار مرکزی و تاکید وزیر صنعت ، معدن و تجارت مقرر گردید تا هفته آینده سازمان خصوصی سازی نسبت به پرداخت حقوق معوق کارگران و پرسنل شرکت هپکو اقدام نماید.         

وی گفت : همچنین با توجه به اختیار مالکانه 60/7 درصدی سازمان خصوصی سازی ، تا زمان تعیین وضعیت مشتری و سهامدار جدید بر اساس تکلیف وزیر صنعت ، این سازمان راساً مدیریت شرکت هپکو را بر عهده داشته باشد.

فرخی خاطر نشان کرد: در این نشست پیشنهادات و راهکارهایی جهت بهبود شرایط این شرکت به سازمان خصوصی سازی ارائه شد.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها