Portal_background_image

با حضور استاندار مسجد روستاي اسماعيل آباد شهرستان زرنديه به بهره برداري رسيد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی مسجد صاحب الزمان (عج) روستای اسماعیل آباد شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: در تاریخ پر فراز انقلاب اسلامی، در طول مبارزات برای پیروزی نهضت همیشه جاوید انقلاب اسلامی ، در دفاع مقدس و همه صحنه ها و ساحت هایی که نیاز به مدد و کمک روستاها بود، روستائیان در کنار دیگر مردم نقش خود را بخوبی ایفا کردند و از کیان انقلاب و ایران اسلامی دفاع نمودند.

استاندار مرکزی گفت: خرداد ماهی پر از فراز و فرود و حوادث تلخ و شیرین در انقلاب اسلامی است، روزی که امام راحل اولین جرقه های نهضت انقلاب اسلامی را آغاز کردند، گرچه ما در آن روز  شهدای بزرگی را تقدیم اسلام کردیم اما نورانیت و روشنائی قیام 15 خرداد سال 42 و شروع این نهضت تا 22 بهمن 57  پیش رفت و بنیان های استبداد، خودکامگی و زیاده خواهی را از بن در کشور ما برکند.

وی افزود: با پشتیبانی مردم روستائی و شهرنشین در ایران اسلامی شجره طیبه جمهوری اسلامی مستقر شد و برای همیشه به حاکمیت زور، خودخواهی و خودکامگی در این کشور پهناور و اسلامی پایان داده شد.

زمانی قمی با تسلیت فرارسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، گفت: حادثه دردناکی که در خرداد ماه رخ داد  رحلت جانسوز امام (ره) بود که ما هنوز آن روزها را از یاد نبرده و نمی بریم و همچنان مردم ما رهبری های داهیانه آن مردم بزرگ را به خاطر دارند و در غم ارتحال او هر ساله کنار هم گرد می آیند و برای تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب و اینکه از جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد در مراسم سالگرد ارتحال آن حضرت  شرکت می کنند و امسال  هم با شکوه تر از گذشته در تهران و شهرستانها و روستاها این مراسم را برگزار می کنند.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش از تمام دست اندرکاران احداث مسجد روستای اسماعیل آباد به ویژه از بسیجیان جهادگر و برادران بسیجی تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است در این مراسم رییس شورای اسلامی روستای اسماعیل آباد مسائل و مشکلات این روستا را مطرح کرد و استاندار مرکزی  نیز دستور داد تا مسئولان در حد امکان بخشی از این موارد را پیگیری و اجرائی نمایند.

آبرسانی، گازرسانی و بهسازی جاده روستای اسماعیل آباد از مواردی بود که در این مراسم مطرح شد و درخصوص آنها تصمیماتی اتخاذ گردید.

 استاندار مرکزی در سفر به شهرستان زرندیه  همچنین با یک خانواده محروم و بی سرپرست نیز دیدار کرد و مسائل و مشکلات آنها را بررسی نمود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها