Portal_background_image

با حضور استاندار مسائل و مشكلات شهرستان فراهان بررسي شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی در نشستی مسائل و مشکلات شهرستان فراهان بویژه مشکلات مسکن مهر و شهرکهای صنعتی این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:  در راستای رفع مشکلات شماری از متقاضیان مسکن مهر در شهر فرمهین اداره  کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و اداره مربوطه در شهرستان فراهان  موظفند موارد نقص کارکرد تعاونی سازنده مسکن مهر را بررسی و رفع  نمایند و تعاونی  مربوطه نیز اقدامات لازم  برای تسریع در تکمیل 16واحد مسکن مهر را بعمل آورد.

استاندار مرکزی درخصوص احداث ناحیه صنعتی خنجین نیز گفت: از سال گذشته  مطالعات اولیه مکان سنجی این طرح انجام شده و  تصمیم بر این شد که توافقنامه احداث این ناحیه صنعتی از سوی سازمان برنامه و بودجه به شرکت شهرکهای صنعتی استان ابلاغ شود تا از سال آینده احداث  برخی واحدهای تولیدی و حضور سرمایه گذاران در این ناحیه صنعتی را شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه کمتر شدن لکه های دفن زباله در استان در دستور کار قرار دارد،  گفت:  از این رو مقرر شد مجموع زباله های شهرستان فراهان  به محل دفن پسماندهای شهر اراک منتقل و بازیافت شود .

گفتنی است استاندار مرکزی باتفاق معاونین استاندار ، مدیر کل راه و شهرسازی  و جمعی از مسئولان در جریان سفر به شهرستان فراهان از تقاطع غیر هم سطح محور اراک – فرمهین، پروژه مسکن مهر فرمهین و کارخانه پارس تاپکو در شهرک صنعتی فرمهین بازدید کرد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها