Portal_background_image

با حضور استاندار مسائل و مشكلات شهرداري هاي تفرش و غرق آباد بررسي شد

با حضور زمانی قمی در نشستی که در محل استانداری برگزار شد، مسائل و مشکلات شهرداری های تفرش و غرق آباد مورد بررسی قرار گرفت.

زمانی قمی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه  توزیع عادلانه امکانات و تند کردن آهنگ توسعه در مناطق محروم سیاست اولویت دار دولت است، اظهار کرد: برای جلوگیری از مهاجرت افراد به خصوص جوانان مناطق محروم به شهرهای بزرگ و دامن زدن به پدیده حاشیه نشینی، باید امکانات موجود به صورت عادلانه در همه مناطق شهری و روستایی استان تقسیم شود. 

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان مرکزی بیان کرد: شهر غرق آباد به واسطه نزدیکی به پایتخت و برخورداری از محورهای مواصلاتی و ریلی دسترس، ظرفیت های چشمگیری برای جذب سرمایه گذارن را دارد و تیم مدیریتی ساوه، شهرداری و شورای اسلامی شهر غرق آباد باید نسبت به معرفی ظرفیت های این منطقه بیش از پیش تلاش کنند. 

استاندار مرکزی با اشاره به احداث زائر سرا در نوبران و غرق آباد، اظهار کرد: زمین مورد نظر برای ساخت این زائر سراها آماده سازی شده که به منظور رفاه حال زائران حرم سیدالشهدا (ع) در ایام اربعین و با همکاری مردم و خیرین پس از ماه مبارک رمضان احداث می‌شود.

وی با اشاره به طرح ایجاد شهرک گلخانه‌ای در شهر غرق‌آباد بیان داشت: با توجه به مشکل اشتغال جوانان در این منطقه ایجاد این شهرک می‌تواند سهم بسزایی در ایجاد اشتغال ایفا کند.

گفتنی است در این نشست درخصوص طرح جامع گردشگری تفرش به همراه طرح ساماندهی مقبره پروفسور حسابی، تعیین تکلیف اسناد مسکونی شهری غرق‌آباد، دوبانده شدن محور ساوه- نوبران، ساخت مجتمع دامداری و گلخانه ای و.. بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.

 تکمیل عملیات آسفالت کمربندی، تعیین تکلیف مالکیت زمین چمن، ساخت مجتمع دامداری و گلخانه ای، تخصیص اعتبار برای تکمیل دانشگاه پیام نور، صدور سند مالکیت منازل مسکونی، محوطه سازی طرح مسکن مهر و تخصیص اعتبار برای تکمیل حوزه علمیه صدیقه کبری(س) شهر غرق آباد از دیگر خواسته های شهرداری و شورای اسلامی شهر غرق آباد از استاندار مرکزی در این نشست بود. 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها